SF-130 strieborné pasty pre sieťotlač a aplikovať v elektrickom kontakte, membránové spínače, klávesnice, FPC rady

SF-130 strieborné pasty pre sieťotlač a aplikovať v elektrickom kontakte, membránové spínače, klávesnice, FPC rady

ETEBA Technology, jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, teraz vám prináša kvalitné a spoľahlivé sf-130 strieborné pasty pre sieťotlač a aplikovaný v elektrickom kontakte, membránové spínače, klávesnice, FPC rady. Vitajte na stránkach kúpiť kvalitné hromadné výrobky s nami a prispôsobené príkazy ...

Podrobnosti o produkte

ETEBA Technology, jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, teraz vám prináša kvalitné a spoľahlivé sf-130 strieborné pasty pre sieťotlač a aplikovaný v elektrickom kontakte, membránové spínače, klávesnice, FPC rady. Vitajte na stránkach kúpiť kvalitné hromadnej výrobky s nami a prispôsobil objednávky sú tiež vítané.

Viskozita

nízky odpor vrstvy


SF-130 je nízka teplota tuhne strieborné pasty určené pre membrance prepínačov.

To prostredníctvom tvorby striebro, výber vysoko polymérne živice molekulárnej, rozpúšťadlo a aditíva, modifikácie výskum, vyriešený therelation medzi vysokou adhéziu fólie a tepelnej sušenie, a problém medzi homogenizácii na tenkej vrstve a zmenou tvaru fólie.

Tento výrobok má vlastnosti, nízke tepelné sušenie teplote (130 ° C), krátku dobu sušenia (20 ~ 30 min), nízky odpor, dobrá priľnavosť, vynikajúcu odolnosť proti oderu a creasability.


Typické použitia:


Klávesníc Tlačené Antény Flexibilné Circuits Boards RFI tienenietypické vlastnosti

 


výkon

substrát

PET alebo PI fólie

Mesh Screen

200 ~ 300 polyester / sita z nehrdzavejúcej ocele

tepelná odolnosť

85 ° C, 500h, R <10%

Odolnosť proti vlhkosti

65 ° C, 95% relatívnej vlhkosti, 500h, R <10%

liečenie

120 ° C @ 120s tunel infračervené rúra + 130 ° C @ 30min

Viskozita: (Brookfield DV2T LV4, 10 otáčok za minútu, 25 ° C).

10000-25000cps

sheet odporu

≤16mΩ / sq / míľ

priľnavosť

č exfoliácia (3M600 lepiacej * 60s, 135 uhol stupeň, 10cn / s)

tvrdosť

≥2H (uhol 45 stupňov, tlačiť vytvrdený povrch ceruzkou so silou 2 kg)

Heat / Cycle Resistance

RC v odpore-10% (- 20 ° C-80 ° C, 30 min / cyklus) 100cycles

flexibilita

R / R <300% (vedúci drôt 0,6 mm * 1000 mm, ohyb 2 kg * 1min * 10x)

Test of Flexibilita

Na PET filmu (100 um), čo vedie vodič 0,6 * 1000 mm, ohnutý pre 4 krát, infolding / 2 kg, okrem skladanie / 2 kg, 1 min / cyklus, test RC merného odporu po 10 cyklochOznámenie o používaní a skladovaní

1. Bezpečnostný opatrenia: Tento produkt obsahuje organické rozpúšťadlo. Škodlivý pri požití vdýchnutí alebo vstrebanie pokožkou. Po manipulácii dôkladne umyte. Vyhnúť sa kontaktu s očami, pokožkou a odevom. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú, keď sa nepoužíva. Použite pri dostatočnom vetraní. Vyvarujte sa vdychovaniu výparov. (Pozri dátovej bezpečnosti ETEBA materiál list pre súčasnú bezpečnosť a pokyny prvej pomoci.)

2. Tento produkt sa dodáva pripravený na použitie, a preto nevyžaduje riedenie, aj keď možno riediť s menej ako 2% v prípade, je výhodné, tiež oveľa tenšie bude mať vplyv priamo výkon pasty.

3. Hrúbka tlačového línia by mala v priebehu 3 um, alebo viesť k nestabilite pasty.

4. skladované pri teplote 4 ~ 25 ° C skladovanie tohto výrobku je 6 mesiacov od dátumu kvalifikácia podľa pôvodného tesnenia. Držať pred mrazom.

 

POZNÁMKA: V špecifikácii produktu nebude kandidovať na testovacie výkon dávkového pasty, skutočný testovaný výsledok pasty šarže výkonu pri považujú za originál. -Li osobitnú požiadavku, obráťte sa ETEBA predaja a marketingu.
Dvojica:Veľkosť kontrolovanej Synthesis 4 nM Zlato (Au) nanočastíc Vlastnosti Unikátny optoelektronické, aplikovať na organickú fotovoltaiku, zmyslové sondy, terapeutická činidlá, Drug Delivery V biologických a medicínskych aplikácií, elektronických vodičov a Catalysis Ďalšie:3 nM Palladium Nanočastice Nízka teplota vytvrdzovania, ktorý sa používa pre Vodíkové senzory alebo katalyzátorov

Vyšetrovanie