3 nM Palladium Nanočastice Nízka teplota vytvrdzovania, ktorý sa používa pre Vodíkové senzory alebo katalyzátorov

3 nM Palladium Nanočastice Nízka teplota vytvrdzovania, ktorý sa používa pre Vodíkové senzory alebo katalyzátorov

3 nM Palladium nanočastíc

Podrobnosti o produkte

ETEBA Technology, jeden z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, teraz prináša kvalitné a spoľahlivé 3 NM paládium nanočastice nízke vytvrdzovací teploty, ktorý sa používa pre vodíkové senzory alebo katalyzátora. Vitajte na stránkach kúpiť kvalitné hromadnej výrobky s nami a prispôsobil objednávky sú tiež vítané.


Veľkosť častíc: 3 nM
Vytvrdenie Teplota: Menej ako 250 ℃


Aplikovaný v elektronických pasty, vodíkových senzorov a katalýzy.


Napríklad výrobcovia automobilov pomocou paládia ako katalyzátora v katalyzátora výfukových plynov v automobile, aby sa vzduch znečisťujúcich molekuly z auta výfuku menej škodlivé. Použitie nanočastíc paládia zväčšuje plochu povrchu a percento atómov platiny k dispozícii pre kontakt s molekulami zapojenými do reakcie. To vám umožní dostať preč s menším množstvom paládia.

Palladium nanočastice bolo preukázané, že sú účinnými katalyzátory v rôznych chemických reakciách. Napríklad paládium nanočastice môže znížiť množstvo platiny, ktorý má byť použitý ako katalyzátor v palivových článkoch. Palladium stojí zhruba polovicu nákladov čo platiny, ktoré by mohli pomôcť znížiť náklady na palivové články.

Vedci tiež zistili, že s použitím paládia nanočastice môžu zlepšiť výkon katalyzátora. Pri laboratórnych skúškach, zistili, že palivový článok, za použitia katalyzátora, pripravené z týchto nanočastíc generované 12 krát viac prúdu než jedna, ktorý obsahuje katalyzátor, s použitím čistého platiny. Palivový článok tiež trvalo desaťkrát dlhšie.

Palladium môže tiež zlepšiť výkon železných nanočastíc použitých vyčistiť organické látky v podzemnej vode. Pridanie paládia na železných nanočastíc im umožňuje prispievať viac elektrónov do reakcie, zvýšenie rýchlosti, pri ktorej chlórované uhľovodíky, ako TCE sú degradované.


Veľkosť častíc: 3 nM
Vytvrdenie Teplota: Menej ako 250 ℃


Aplikovaný v elektronických pasty, vodíkových senzorov a katalýzy.


Dvojica:SF-130 strieborné pasty pre sieťotlač a aplikovať v elektrickom kontakte, membránové spínače, klávesnice, FPC rady Ďalšie:Továrne priame dodávanie 5nm úzky veľkosti distribúcie vysokej čistoty 99,5% nízke spekaním Temperature(150℃) strieborných nanočastíc

Vyšetrovanie