Vodivú Atramenty a vložte činnosti: Všetko sa mení

- Feb 20, 2017 -

Všetko sa mení vo vodivé atramenty a vložte Busines sekúnd. IDTechEx e stimates, že vodivý farieb a pást na trhu dosiahne takmer 1,7 miliardy $ v roku 2026 v bežných cenách kovov. Micro-veľké strieborné vodivej pasty bude dominovať na trhu, riadiť takmer celý trh v roku 2016.
 
Nanočastice striebra sa však stále viac konkurencieschopnejšie, nachádzať uplatnenie v celom rade rozvíjajúcich sa aplikácií sektory, aby sa stal trhom $ 80 miliónov v roku 2026. Copper zostane pomerne nezrelý technológie, ale dosiahne obmedzený úspech, ako nových vulkanizačné systémy sú inštalované otvoriť dvere do predaja medi atramentu.
 
Solárny panel priemysel bude 1.5k ton trh v roku 2016 pre screenprinted streľby typu vodivé pasty. Na úrovni pasty, nová skupina dodávateľov čoskoro príde ovládať tento obchod, zatiaľ čo na úrovni prášku, užívatelia budú pretlačiť viac diverzifikované dodávateľskú základňu.
 
Dotyková obrazovka okraj trhu elektróda bude pokračovať v poklese. Šírka čiary-over-rozteč (L / S) klesla na 20/20, tlačí Screenprinting so štandardnými PTF mimo jej hranice a otvoril dvere, aby tvrditeľný pasty. Techniky leptania na báze nájdu ďalšie možnosti, ako bezel sa ďalej zúžil zatiaľ čo štandardné PTFs udrží určitý podiel na konci low-cost trhu.
 
Senzory, ako je auto obsadenie senzory, tlačených piezorezistivními senzory a niektoré verzie senzorov glukózy zostane podstatnú medzeru na trhu pre vodivé pasty, rovnako ako automobilový priemysel sa svojím zmiešaným zoskupením stagnujúci tradičné a s vysokým rastom rozvíjajúcich sa aplikácií. HF a UHF RFID antény trhy porastú, ale uvidí relatívny podiel na trhu typov atramentových premeniť v nadchádzajúcom desaťročí.
 
3D antény vykonané pomocou aerosolu tlače budú aj naďalej získavať trakciu. Tento prístup bude súťažiť čelné s MID (tvarovaných prepojiť zariadenia), techniky a stane sa podstatnou hráčom na trhu spotrebnej elektroniky. Kovové mriežky ako alternatívu ITO bude pomaly prenikať aj napriek prebiehajúcej konsolidácie obdobia v TCF priemysle a vytvára dopyt po strieborné nanočastice používané pri vyplňovaní alebo tlači jemných liniek.
 
Nové trhy budú objavovať a vytvárať nové požiadavky na výkon. In-mold elektronika bude vyžadovať atramenty, ktoré môže pretiahnuť a prežiť proces tvarovania za tepla / tvarovanie. Elektronické textílie bude vyžadovať atramenty, ktoré sú skutočne roztiahnuteľné a odolávali opakovanom praní cyklov. 3D tlačené elektroniky a stolových tlačiarní PCB bude potrebovať vysokú vodivosť a nízke teploty farieb otvoriť obrovské nové možnosti pre výrobu prototypov 3D tlačiarní a obvodových dizajnérmi. Všetky tieto trhy sú na ceste k rýchlemu rastu za predpokladu, technologických inovácií, môžu uspokojiť dodali trhu.
 
Všimnite si, že atrament predajné ceny sa znížili v dôsledku poklesu cien vstupných kovov, ale tiež tlačil na marže, čo má za následok zníženie našich odhadov príjmov.
 
" Vodivé Atramentové Markets 2017-2027: predpovede, Technologies, hráči ," ja DTechEx najnovšia správa o vodivého atramentu a pasty trhu, poskytuje komplexný pohľad na vodivých atramentov a pasty trhu s udaním trhové odhady 10-ročných segmentované podľa spôsobu použitia a druhu materiálu, ako aj podrobný rozbor najmenej 17 existujúcich a vznikajúcich aplikačných oblastiach.


IDTechEx vedie strategické obchodné rozhodnutia prostredníctvom svojich výskumných a udalosti služby, ktorý vám pomôže zisk z rozvíjajúcich sa technológií. IDTechEx poskytuje nezávislý výskum, business intelligence a poradenstvo spoločnostiam naprieč hodnotovým reťazcom založené na hlavných výskumných aktivít a metodík, ktoré poskytujú údajov požadovaných podnikateľskej sféry, stratégov a rozvíjajúcich technologických skautov na podporu ich podnikateľských rozhodnutí. Záujemcovia môžu dozvedieť viac na www.IDTechEx.com a diskutovať o ich potreby, sa môžu obrátiť na IDTechEx research@IDTechEx.com.
 

Dvojica:Elektrochemicky Pripravený Silver Nanoflakes a nanodráty Ďalšie:TMDC Nanoflakes robí nový typ Fotosyntetická solárnych článkov