Dusičnan strieborný rozptýliť a zrazenina

- Aug 16, 2017 -

Dusičnan strieborný je silný oxidant, žieravé, environmentálne znečisťujúcich látok. Dusičnanu strieborného niektorých organických látok alebo síry, fosforu zmiešané, brúsenie, vplyv môže byť spálené alebo explodovala; Dusičnan strieborný je žieravá. Akonáhle koža zafarbené roztoku dusičnanu strieborného, bude čierne škvrny, dusičnanu strieborného, ktorý je vzhľadom k tvorbe silver black bielkovín.

Bezfarebný, bez chuti crystal transparentný alebo Biely kryštalický, horkú chuť. Hustota: 4,35, bod topenia, bod 212 ° C, bod varu: 440 ° C. používa sa pre fotografie, zrkadlá, dusičnan strieborný strieborné pozlátené, skryté a non-blednutiu farby, škvrny, porcelán, sfarbenie, leptanie Slonoviny a chemické analýzy

Dôležité činidiel, medikamentózne využívané ako antivírusových látok, dusičnanu strieborného astringents, novorodeneckej očné profylaxia a veterinárne použitie ako ranu a miestne zápalové liečby.

Testov môže viesť k hemolytická anémia a pľúcny edém, opakované malé dávky strieborná injekcia môže spôsobiť anémiu, myeloproliferation, tkanivo a organogenézy, dusičnanu strieborného najmä glomerulárnej bazálnej membrány silver pokojné, môžu viesť k zhrubnutie bazálnej membrány.

Krátkodobé nadmerné podráždenie a korozívne účinky na dýchacích ciest, bronchitída,

Analytická chémia pre zrážky chloridových iónov, dusičnanu strieborného pracovnej referenčnej dusičnanu strieborného kalibračného roztoku chloridu sodného. Anorganické priemysel na výrobu iných strieborné soli. Elektronickom priemysle sa používa pri výrobe vodivé lepidlá, dusičnan strieborný nový plyn čističe, A8x molekulová síta postriebrené a rukaviciach rukavice. Fotografického priemyslu na výrobu fotografických filmov, x-ray film a fotografických filmov a iných fotografických materiálov. Galvanizácia priemysel používa striebrenie elektronických súčiastok a iné ručné práce a je tiež používaný ako strieborný a strieborná materiál pre zrkadlá a thermoses. Batérie priemysel používa na výrobu striebra a zinku batérie. Dusičnan strieborný medicína používa ako fungicíd, korózii agent. Japonský chemický priemysel na farbenie vlasov a tak ďalej. Analytická chémia sa používa na stanovenie chlóru, brómu, jódu kyanidu a tiokyanatanu. [3]

Bez použitia kyanidov striebro, ako strieborný Tiosíran strieborné, striebrenie striebro, strieborné imidové sírnik strieborný, kyselinou sulfosalicylovou striebrenie a ostatné hlavné soľ. Dusičnan strieborný je zdrojom iónov striebra. Obsah dusičnanu strieborného na mieru striebrenie vodivosť roztoku, rozptyl a zrážky majú určitý vplyv. Všeobecné dávkovanie je 25-50g/L.

Vodný roztok dusičnanu strieborného je znížiť organické reductant aldehydy a cukrov. Tak to je činidlo na testovanie aldehydy a cukry. Tiež používa na určenie chloridových iónov, dusičnanu strieborného stanovenie mangánu katalyzátor, galvanické pokovovanie, fotografie, porcelán sfarbenie.


Dvojica:Funkcie produktu Silver Nano materiálom Ďalšie:Dusičnan strieborný chemickej analýzy