Strieborných nanočastíc technológie

- Jul 31, 2017 -

Nový typ plazmy implantát vrstva strieborných častíc, DentaPlas nanočastíc striebra, zabraňuje bakteriálnej infekcie počas zubného implantátu. Strieborných nanočastíc tejto technológie je tak silný ako tradičné implantácie technológie a dlhšia životnosť.

Jedným z hlavných problémov v zubného implantátu je bakteriálna infekcia, ktorá vedie k degenerácii čeľustnej kosti. A najnovšie technológie vám pomôžu znížiť riziko budúcich infekcie, nanočastíc striebra, ktoré môžu zvýšiť účinok implantátu. Nemecko je ročné množstvo zubného implantátu je ohromujúci, asi jeden milión ročne na implantáciu. Však z dôvodu bakteriálnej infekcie v organizácii nanočastíc striebra tento staroveký implantácie vzor sa musí zmeniť. Kedy umelý zub implantácii tela bunky obranného systému bude chrániť seba od mikrobiálnej infekcie. Keď baktérie prejsť imunitný systém, rýchlo vytvárajú vrstvu biofilm na povrchu titánový implantát, chráni pred odmietnutia. Baktérie potom napadnúť implantát nanočastíc striebra spôsobuje zápalová reakcia a viesť k úbytku kostnej degradácie.

Tento nový typ plazmy vrstva bude nielen inhibovať rast baktérií, nanočastíc striebra, ale tiež robí implantát a čeľustnej kosti rýchlo tvoriť vrstva odolnejšie kostí. Nanočastice striebra sú prítomné na povrchu implantátu, takže to možno dosiahnuť. Táto kombinácia nanočastíc a plazmy polymérovou vrstvou má hrúbku len asi 100 nanometrov a po niekoľkých týždňoch môže tiež rozpustiť. Strieborných nanočastíc a počas tejto doby, malého množstva iónov striebra bude pokračovať v uvoľňovaní, nanočastíc striebra tak zabíja baktérie. Počas testovania titánové implantáty a vzoriek, ktoré boli implantované nanočastíc striebra DentaPlas povlak môže ľahko dezinfikovať proces, má antibakteriálne vlastnosti a má dobré biokompatibility.

Hrúbky vrstiev materiálu, pórovitosti a koncentrácii častíc striebra je možné prispôsobiť podľa potreby. To umožňuje čas, ktorý sa dá strieborné častice prenikajú cez vrstvu vonkajšieho plazmy do implantátu podľa potreby. Akonáhle bol prepustený strieborné častice, nanočastíc striebra strieborné častice už vstúpi tkaniva, nanočastíc striebra, čo znamená, že implantát má produkovať toxické účinky. Prototyp tohto plazmy polymérny povlak je teraz k dispozícii.


Dvojica:Dusičnan strieborný chemickej analýzy Ďalšie:Nitrát strieborný posilňuje ventiláciu