Strieborných nanočastíc zabiť kvasnice

- Aug 24, 2017-

Silver-peňažná hodnota je nižšia ako gold, ale v liečbe infekcie, lekárske hodnota silver nemožno podceňovať. Pri antibiotickej zlyhanie, koloidné striebro, ukázať svoj účinok. Dr. Schauss John Hapkins univerzity verí, že koloidné striebro je prírodný liek schopné "stovky patogény". Profesor Menriques univerzity Minnan preukázal, že nanočastice striebra môže zabiť kvasnice v rôznych podmienkach a majú dobré protiplesňové schopnosti. Prevencia infekcie ústnej je veľmi účinná.

Silver-peňažná hodnota je nižšia ako zlato; ale pri liečbe infekcie, nemožno podceňovať hodnotu lekárske striebra; v prípade núdze, koloidné striebro je nielen cennejšie ako zlato a účinnejšie.

Pri antibiotickej zlyhanie, koloidné striebro na jeho účinok; antibiotiká útok črevnej dobré alebo zlé mikroorganizmy, poškodenie imunitného systému. Antibiotická jediného útoku režime je citlivé na bakteriálne variácie. Zneužívanie antibiotík a nie vážne predpis v skutočnosti spôsobilo baktérie bojovať proti antibiotikám. Toto je všeobecný problém v nemocnici.

Na druhej strane, Dr. Alexander G. Schauss z univerzity Johns Hopkins tvrdí, že koloidné striebro je prírodný liek, ktorý je odolný voči "stovky patogény"; mnoho lekárov nenašiel antibiotiká v roku 1938, mnohí lekári použiť infekcie. Dnes, ľudia vrátiť striebrom sa zaoberať problémami vrátane bakteriálnej metamorfózy.

Lekári experimentovať s nanočastice striebra na liečbu plesňových vyvolanej ústne infekcie? Kvasinkové infekcie spôsobené Candida glabrata a Candida albicans sú bežné v protézy; vedie k afty a zubné stomatitída - veľmi bolestivé infekcie, ktorá postihuje 70% ľudí, ktorí nosia zubné protézy. Tieto mikróby refraktérnym ústne infekcie rýchlo tvoriť biofilmov a antibiotiká nemajú zabiť tieto huby rastú, ale skutočne pomáhajú im.

Slinami spôsobené rôznymi experimentálne kontroly životného prostredia po umelých biofilmu do slín, pozorované zmeny plesňové infekcie. Čoskoro zistili, že veľkosť nie je dôležitá pri všetkých podmienkach, nanočastice striebra môže účinne zabiť kvasnice. Táto štúdia jasne určuje antimykotické vlastnosti striebra a rôzne veľkosti častíc môžu byť použité v rôznych procesov.

Nanočastice striebra môže byť uvedené v nových liekov a môže byť použitý ako preventívne opatrenie v nemocniciach. Striebro môže prísť do úst pomôcť s protézy zabrániť rastu biofilmu. Profesor Henriques verí, že nanočastice striebra možno dokonca pridať do protézy vyrábať ochrannú vrstvu proti plesní a baktérií, ktoré rastú v ústach.


Dvojica:Strieborných nanočastíc dôležité aplikácia hodnota Ďalšie:Strieborných nanočastíc funkcie