Strieborných nanočastíc funkcie

- Sep 01, 2017 -

Silver-peňažná hodnota je nižšia ako gold, ale v liečbe infekcie, lekárske hodnota silver nemožno podceňovať. Pri antibiotickej zlyhanie, koloidné striebro na jeho účinok. Dr. Schauss John Hapkins univerzity verí, že koloidné striebro je prírodný liek, ktorý môže odolať "stovky patogény". Profesor Menriques univerzity Minnan preukázal, že nanočastice striebra môže zabiť kvasnice v rôznych podmienkach a majú dobré protiplesňové schopnosti. Je účinný v prevencii a liečbe ústnej infekcie.

Silver-peňažná hodnota je nižšia ako zlato; ale pri liečbe infekcie, nemožno podceňovať hodnotu lekárske striebra; v núdzových situáciách, koloidné striebro je nielen cennejšie ako zlato a účinnejšie.

Pri antibiotickej zlyhanie, koloidné striebro na jeho účinok; antibiotiká útok črevnej dobré alebo zlé mikroorganizmy, poškodenie imunitného systému. Antibiotiká A jeden útok vzor je citlivé na bakteriálne variácie. V skutočnosti, zneužívanie antibiotík a nedostatok vážne recepty spôsobili baktérie bojovať proti antibiotikám. Toto je všeobecný problém v nemocnici.

Na druhej strane, Dr. Alexander G. Schauss univerzity John Hapkins tvrdí, že koloidné striebro je prírodný liek schopné "stovky patogény"; Mnohí lekári nenašli antibiotiká v roku 1938 a mnohí lekári používajú infekcie. Dnes, ľudia vrátiť striebrom sa zaoberať problémami vrátane bakteriálnej metamorfózy.

Lekári experimentovať s nanočastice striebra na liečbu plesňových vyvolanej ústne infekcie? Kvasinkové infekcie spôsobené Candida glabrata a Candida albicans sú bežné v protézy; viesť k afty a zubné stomatitída - veľmi bolestivé infekcie, ktorá postihuje 70% ľudí, ktorí nosia zubné protézy. Týchto hard-to-treat infekcie ústnej dutiny mikroorganizmov rýchlo tvoriť biofilmov a antibiotiká nemajú zabiť tieto huby, ale sú skutočne užitočné na ne.

Mariana Henriques profesor University of Minho a jeho kolegovia testovali strieborných nanočastíc rôznych veľkostí analyzovať účinky týchto ústne infekcie a venovať pozornosť potenciálna schopnosť týchto nanočastíc ich kontrolu.

Henriques a jeho kolegovia používajú slín spôsobiť celý rad experimentálnych kontrolovaných prostrediach, po umelých biofilmu do slín, pozorované zmeny plesňové infekcie. Čoskoro zistili, že veľkosť nie je dôležitá vo všetkých podmienkach, nanočastice striebra môže účinne zabiť kvasnice. Táto štúdia jasne určuje antimykotické vlastnosti striebra a rôzne veľkosti častíc môžu byť použité v rôznych procesov.

Nanočastice striebra môže byť uvedené v nových liekov a môže byť použitý ako preventívne opatrenie v nemocniciach. Striebro môže prísť do úst pomôcť s protézy zabrániť rastu biofilmu. Profesor Henriques verí, že nanočastice striebra možno dokonca pridať do protézy vyrábať ochrannú vrstvu proti plesní a baktérií, ktoré rastú v ústach.

Funkcie

Nano-silver častice kvôli jeho dobrej vodivosti, tak že to zaberá veľmi významné postavenie v oblasti mikroelektroniky. Častice nano silver povrch účinky, veľkosť kvantových efektov, atď, tak, že to tiež má niektoré špeciálne účely, napríklad povrch-enhanced Ramanovej aplikácie, lekárske aplikácie.

1. Nano-silver je striebro-ako materiál, veľkosť častíc menej ako 100nm, zvyčajne v rozmedzí 25-50nm.

2. Nano-silver výkon a jeho veľkosť častíc priamo súvisí.

Štúdia zistila, že menšie častice, tým silnejší baktericídny výkon.

Funkcie

Krátkodobé umývanie neovplyvňuje jeho funkcie; s prírodné farby, môže byť nasadený farba, aplikácia neovplyvní farbenia, môže úplne nahradiť olovo, cín, zváranie, dlhodobé užívanie nanostriebrom antibakteriálne sa tvorí v tele striebra depozície bude biologických, nežiaduce účinky, nadmerné ukladanie a aj tam bude zrejmé, otravy jav, nano-silver volatile životného prostredia bude mať určité vplyv na ekológiu sa zabiť prostredia prospešné baktérie, plastových výrobkov pri zrážaní nano-silver po už má funkciu sterilizácie, čas všeobecne v troch mesiacov do šiestich mesiacov, dlhodobé užívanie budú škodlivé pre telo, spôsobuje príznaky otravy, ovplyvňujúce fyzický rozvoj.


Dvojica:Strieborných nanočastíc zabiť kvasnice Ďalšie:Anorganické zlúčeniny uvedené ako anorganické