Strieborných nanočastíc kontrolu rezistencie rastlín ochorenia

- Oct 10, 2017-

Aj keď nanočastice zvuk ako nedávne objavy, nanočastíc striebra toto drobné stavby bol skutočne použitý na stovky rokov. Slávny Lecorgus Cup (Lycurguscup), produkoval Roman remeselníkov rok štvrtého storočia, je vybavený dvoj-farebné sklo, sypané zlaté a strieborné nanočastice na povrchu pohára, a keď svetlo svieti z prednej časti pohár, striebro Nanočastíc predstavuje zelený vzhľad, keď svetlo svieti zozadu.

Po dovŕšení starých remeselníkov nanočastíc striebra výskumníci boli hlboko vedomý nanočastíc. Potenciálne využitie nanotrubice biosenzorov a senzory plynu urobil ľudí obzvlášť zaujíma. Nanočastice môžu byť pripravené použitím fyzikálnych alebo chemických metód, ktoré sú lepšie, ako chemické metódy, pretože fyzikálnymi metódami vo všeobecnosti Nepoužívajte organické kontaminanty. Ale fyzické spôsobom, je ťažké produkovať jednotnej veľkosti a dostatočný počet nanotrubice.

Kocka tvare nie je najnižšie energetické štruktúry nanočastíc železa a nemôžeme spoliehať na rovnováhe termodynamiky zvážiť Svojpomocná montáž týchto nanotrubice. Strieborných nanočastíc namiesto, Olst vedcov pod vedením profesora Mukhles Sowwan, vyvinuli novú metódu nazvanú magneticky kontrolovaných prská inertný plyn kondenzačná technika na výrobu železa nanotrubice. Najprv nanočastíc striebra argón je vyhrievaný stať ionizovanej plazmy a magnet je umiestnený za cieľ požadovaného materiálu ovládanie tvaru plazmy a zabezpečiť, že argσnovύmi iσnmi sa zameriava na cieľ, preto názov "Mení magnetrón". Že konečné železo atom je prskal od cieľa, kolízie s atom argónu a formovanie nanočastíc. Kontrolovaním magnetického poľa, nanočastíc striebra plazmy je presne riadený a na dosiahnutie cieľa produkovať aj nanotrubice.

Nanočastice striebra priemer 5 ~ 100 Nano, asi 1 promile z ľudských vlasov. Akonáhle nanočastice sa strieka na rastliny, chránia rastliny pred hubové inváziou. Nanočastice tiež ukazujú rôzne spôsoby, ako zabrániť rastu plesní, minimalizuje šancu patogénu produkujúce odpor. Strieborných nanočastíc ako výsledok, môžu byť použité pre účinnejšiu kontrolu odolné rastlinné patogény.

Nanočastice striebra sú študované v rôznych priemyselných odvetviach, nanočastíc striebra, vrátane liečiv, diagnostiky, kozmetiky a spracovania potravín. Boli úspešne použité v obväzy, obal a spotrebiteľská potravín napríklad textil a obuv zabrániť mikróbov produkujúcich pachy.


Dvojica:Trh so striebornou pastou na globálne spekanie 2018 - DuPont, TOYO INK, Nordson Corporation, Henkel, Nippon Kokuen Group Ďalšie:Bezfarebné kryštály dusičnanu strieborného