Baktericídne vlastnosti nanočastice striebra

- Sep 15, 2017 -

Peňažná hodnota striebra je nižšia ako zlato, ale lekárska hodnota striebra by sa nemala podceňovať pri liečbe infekcie. Keď antibiotiká zlyhajú, koloidné striebro vykazuje jeho účinok. Lekár verí, že koloidné striebro je prírodná droga, ktorá dokáže odolávať "stovkám patogénov". Profesor dokázal, že nanočastice striebra môžu za rôznych podmienok zabíjať kvasinky a majú dobrú protihubovú schopnosť. Prevencia perorálnych infekcií je účinná.

Veľkosť častíc striebra nano s veľkosťou približne 25 nm, najmä u escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis a ďalších desiatok patogénnych mikroorganizmov, má silný inhibičný a usmrcujúci účinok a nedôjde k rozvoju rezistencie. Bavlnené ponožky vyrobené z nano-strieborných a česaných bavlnených vlákien majú dobré antibakteriálne a protipudobné účinky.

vlastnosť

Vďaka svojej dobrej vodivosti majú nano strieborné častice veľmi dôležitú pozíciu v mikroelektronike. Účinok povrchu a kvantová veľkosť nanočastíc striebra majú niektoré špeciálne aplikácie, ako napríklad povrchová aplikácia Raman a lekárska aplikácia.

1. Nano striebro je prášková strieborná látka s veľkosťou častíc menšou ako 100 nm a všeobecne medzi 25 a 50 nm.

2. Výkon nano-striebra priamo súvisí s veľkosťou častíc.

Štúdia zistila, že čím je veľkosť častíc menšia, tým silnejší je baktericídny účinok.

Vlastnosti produktu

Krátkodobé pranie neovplyvňuje jeho funkciu; S prirodzenou farbou, farbou aplikácia neovplyvňuje po farbení, môže úplne nahradiť olovo, zváranie cínu, dlhodobé používanie nano strieborných antibakteriálnych látok sa vytvorí v organizmoch, ktoré ukladajú biologický, škodlivý účinok na ľudský organizmus a ložisko príliš veľa dokonca majú zrejmú toxicitu, nano striebro odparovať do životného prostredia bude mať tiež účinky na ekologické, zničí životné prostredie prospešné baktérie v tele, plastové výrobky z nanometrov strieborné zrážanie potom, čo už nemajú funkciu sterilizácie, všeobecne v tri mesiace až pol roka čas, dlhodobé používanie bude škodlivé pre telo, spôsobiť otravy príznaky, ovplyvniť fyzický vývoj.

Antibakteriálne vlastnosti

Nanometer (nm) je najmenšia jednotka merania, ktorá nasleduje po mikrónoch a jeden nanometer je milióntina milimetra alebo milimetron alebo miliardtina metra. Nano striebro je použitie špičkových nanotechnológií bude strieborná nano, nanotechnológia, striebro v stave sterilizácie schopnosť má kvalitatívny skok, málo môže produkovať silný antiseptický účinok nanočastíc striebra môže zabiť viac ako 650 druhov baktérií v priebehu niekoľkých minút, širokospektrálna sterilizácia a bez akejkoľvek rezistencie môže podporiť hojenie rany, bunkový rast a opraviť poškodené bunky bez akýchkoľvek toxických účinkov, tiež nezistili žiadnu stimuláciu pre kožnú reakciu, to sa na širokú aplikáciu nano strieborných antibakteriálnych otvorili široké vyhliadky, je najnovšia generácia prírodných antibakteriálnych sterilizačných strieborných nanočastíc má nasledujúce vlastnosti:

Široké spektrum antibakteriálnych látok

Nanočasné strieborné častice priamo do baktérií sa spájajú s enzýmom metabolizmu kyslíka (SH), baktérie sa udusia jedinečným mechanizmom účinku, expozícia môže zabiť väčšina baktérií, húb, plesní, spór a iných mikroorganizmov. V ôsmom hlavnom štúdii domácich autorít sa zistilo, že patogény odolné voči liekom, ako napr. odolnosť voči zlatým stafylokokom, rezistencia voči pseudomonas aeruginosa, fester streptokok, rezistentný enterokok, anaeróbne baktérie, ako je komplexná antimikrobiálna aktivita; Baktérie, ako sú Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans a iné patogény G +, g-sex, majú baktericídny účinok na bežné baktérie obarenia a povrchov rany. Má tiež silný baktericídny účinok na chlamýdie trachomatis a gonokokus pohlavne prenosných chorôb.

Jedno antibiotikum môže zabiť okolo šiestich patogénov, zatiaľ čo nanosilver môže zabiť stovky choroboplodných organizmov. Zabíjanie baktérií, húb, trichomonidov, konárov / chlamýdií, gonokokov, baktericídny účinok a antibakteriálne rezistentné baktérie majú rovnaký účinok!

Silné baktericídne

Podľa štúdie môže Ag zabiť viac ako 650 baktérií počas niekoľkých minút. Nanočastice striebra a patogénne bunkové steny / membrána po ich kombinácii môžu priamo vstúpiť do baktérií, rýchly tiol a metabolizmus kyslíka (SH), inaktivácia enzýmu, blokovanie dýchania metabolickej smrti. Jedinečný mechanizmus sterilizácie umožňuje nanočastice rýchlo usmrcovať patogénne baktérie pri nízkych koncentráciách.

Priepustnosť je silná

Priepustnosť nanočastíc striebra so super, môže rýchlo preniknúť do subkutánnej sterilizácie 2 mm, odolnosť voči bežným baktériám, baktériám, baktériám a plesniam spôsobujúcim hlbokú tkanivovú infekciu má dobrý antiseptický účinok.


Dvojica:Anorganická zlúčenina vyššiu silu Ďalšie:Dusičnan strieborný bez zápachu