Aplikácie nanočastíc striebra

- Oct 24, 2017-

Nanočastice striebra sú vyrobené z strieborného striebra nano veľkosti. Nanočastice striebra majú väčšinou veľkosť asi 25 nm, E. coli, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis a ďalšie desiatky patogénnych mikroorganizmov majú silný inhibičný a zabíjací účinok a nevytvárajú rezistenciu voči lieku. So striebornými nano-časticami a česanými bavlnenými vláknami z bavlnených ponožiek s dobrým antibakteriálnym účinkom deodorantu.

Častice strieborných nanočastíc kvôli svojej dobrej vodivosti, takže zaujíma mimoriadne dôležitú pozíciu v oblasti mikroelektroniky. Účinok povrchu častíc na povrchu nanočastice striebra, efekt kvantovej veľkosti atď., Takže má aj niektoré špeciálne účely, ako sú Ramanove aplikácie s vylepšeným povrchom, lekárske aplikácie.

1. Nanočastice striebra sú práškové striebro Element, veľkosť častíc menšia ako 100 nm, zvyčajne medzi 25-50 nm.

Vlastnosti nanočastíc striebra priamo súvisia s ich veľkosťou častíc.

Štúdia zistila, že čím je veľkosť častíc menšia, tým silnejší je baktericídny účinok.

Oblasti použitia

Špičková strieborná pasta (lepidlo)

Čipové súčiastky pre vonkajšiu elektródovú buničinu, hrubú fóliu s integrovaným obvodom, solárny panel elektródovej pasty, LED čipový balík s vodivým strieborným plastom, používaný na vysokoteplotné spekanie vodivá strieborná pasta a oligomérna vodivá strieborná pasta používaná v tlačenej elektronike Vodivé atramentové zariadenie a tak ďalej

Vodivé lakovanie

Vysoko kvalitná filtračná vrstva, strieborná kondenzátorová vrstva, nízkoteplotná sintrovaná pasta a dielektrická pasta

lekársky odbor

Antibakteriálne plastové a lekárske zariadenia, antibakteriálne plastové a gumené výrobky, antibakteriálne textílie a odevné obuv a ponožky, antibakteriálne povlaky, keramika a sklo, zelené antibakteriálne povlaky

Zelené domáce spotrebiče a nábytkové výrobky

Domáce spotrebiče s antistatickým, sterilizačným náterom, deodorantom, antibakteriálnym filmom

Katalytické materiály

Katalyzátor na oxidáciu etylénu, podporovaný strieborným katalyzátorom pre palivové články

nová energia

Materiály na výmenu tepla, vysoko kvalitné materiály elektródových súčiastok

Galvanický priemysel

Strieborný lakovací materiál pre zlaté elektroformovanie

Vlastnosti

Krátkodobé pranie neovplyvňuje jeho funkciu; s prirodzenou farbou môže byť nasadená farba, aplikácia neovplyvňuje farbenie, môže úplne nahradiť olovo, zváranie cínu, dlhodobé používanie strieborných nanočastíc antibakteriálne v tele bude vytvárať strieborné depozície na biologické, nepriaznivé účinky, nadmerné ukladanie a dokonca aj významný fenomén otravy, nanočastice striebornej prchavé voči životnému prostrediu budú mať určitý vplyv na životné prostredie zabíjajú životné prostredie v prospešných baktériách, plastové výrobky v nanočasticiach striebra po skončení zrážok už nemajú baktericídnu funkciu, tri mesiace až šesť mesiacov rozsah, dlhodobé použitie bude škodlivé pre telo, príčinou otravy príznaky, ovplyvňujú fyzický vývoj.

Inštrukcie

Priame alebo nepriame použitie.

aplikácia

Nanočastice striebra majú antibakteriálne vlastnosti, ktoré sa uplatňujú na život, vrátane detských výrobkov, riadu a fliaš majú aplikácie, dovoz Sheng strieborné nanočastice antibakteriálny riad je bezpečný materiál, bude Soul fľaša (Pyle strieborné nanočastice PES fľaša, Pyle strieborné ióny PES fľaša, Pyle PES v kombinácii s fľašou) obsahuje nanočasticový materiál striebra. Nanočastice striebra sú bezpečné a sú široko používané.


Dvojica:Dusičnan strieborný úvah Ďalšie:Dusičnan strieborný Charakteristika