Funkcie produktu Silver Nano materiálom

- Sep 08, 2017-

Nano striebro je kovové striebro, ktoré robí nanometrov častice. Veľkosť strieborných častíc nano okolo 25 nm väčšinou na escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamydia trachomatis a ďalšie desiatky patogénny mikroorganizmus má silnej inhibície a zabíjanie vplyv a nebude vyvíjať odpor. Bavlnené ponožky vyrobené z vlákien nano-silver a česanej bavlny majú dobré antibakteriálne a anti-zápach účinok.

Kvôli svojej dobrej vodivosti, nano silver častice majú veľmi dôležitú pozíciu v mikroelektronike. Povrchový efekt a kvantovej veľkosť účinku nanočastice striebra majú niektoré špeciálne aplikácie, napríklad povrch vylepšené Ramanovej aplikácie a zdravotnícke aplikácie.

1. Nano silver je prášková striebro jednu látku s veľkosťou častíc menej ako 100 nm a väčšinou medzi 25 a 50 nm.

2. plnenie nano-silver priamo súvisí s jeho veľkosťou častíc.

Štúdia zistila, že menšie častice, tým silnejší baktericídny výkon.

Funkcie produktu

Krátkodobé umývanie neovplyvňuje jeho funkcie; S prírodné farby, farby, aplikácia neovplyvní po farbení, môže úplne nahradiť olovo, cín, zváranie, dlhodobé užívanie antibakteriálnych nano striebra bude tvorený v organizmoch, ktoré uloží biologických, škodlivý účinok na ľudské telo a vklad moc dokonca mať zrejmá toxicita, nano silver vypariť do životného prostredia bude tiež mať vplyv na ekologické, zničí prostredie prospešné baktérie v tele, plastových výrobkov nanometrov strieborné zrážok po už majú funkciu sterilizácie, všeobecne od troch mesiacov do pol roka času, používanie na dlhú dobu bude škodlivé pre telo, príčinou otravy príznaky, vplyv fyzického vývoja.

Nanometrov (nm) je najmenšia jednotka merania, ktorá nasleduje mikrónov a jeden nanometrov je jedna milióntina milimetra, alebo millimicron, alebo rozmermi rádovo miliardtiny metra. Nano striebro, je použitia najmodernejšie nanotechnológie budú silver nano, nanotechnológia, striebro v štáte schopnosť sterilizácie má kvalitatívny skok, málo môžete vyrobiť silný antiseptický účinok strieborné nanočastice môžu zabiť viac ako 650 druhov z baktérie v priebehu niekoľkých minút, širokospektrálnych sterilizácia a bez akéhokoľvek odporu môže podporiť hojenie rán, rast buniek a opraviť poškodené bunky, bez akýchkoľvek toxických účinkov, nájsť aj bez stimulácie kožná reakcia, to široké uplatnenie nano striebro antibakteriálne otvorila široká vyhliadky, je najnovšej generácie prírodné antibakteriálne agent

Nanosize strieborné častice priamo do baktérie kombinovať s kyslík metabolizmus enzýmu (SH), baktérie udusil unikátny mechanizmus pôsobenia, vystavenia môže byť zabitý väčšina baktérií, húb, plesní, výtrusy a iných mikroorganizmov. Osem hlavných domácich orgán štúdia našiel: rezistentných voči liekom patogénov, ako je e. coli odolnosti, odolnosti voči zlatý staphylococcus, pseudomonas aeruginosa odolné, hnisať streptococcus, enterococcus odolné, anaeróbne baktérie, ako komplexné antimikrobiálnu aktivitu; Baktérie staphylococcus aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, candida albicans a iné G + g-sex patogénov baktericídny účinok na bežné baktérie vyvariť a rany povrchu. Má silný baktericídny účinok na chlamýdie trachomatis a Gonokok pohlavne prenosných chorôb.

Jedno antibiotikum môže zabiť asi šesť patogénov, kým nanosilver môže zabiť stovky choroboplodných organizmov. Zabíja baktérie, huby, trichomonids, pobočky/chlamýdie, Gonokok, baktericídny účinok a anti-bakteriálne rezistencie baktérie majú rovnaký účinok


Dvojica:Dusičnan strieborný nebezpečenstvo, že Ďalšie:Dusičnan strieborný rozptýliť a zrazenina