Vedci v týchto zistení W.Va. škôl z ekonomických, výskumných projektov Spoločenstva dosah

- Feb 15, 2017 -

SOUTH CHARLESTON, W.Va.— Vedy profesorov na vysokých školách a univerzitách v celej západnej Virgínii podnik výskumných projektov, ktoré ovplyvňujú spoločenstiev a ekonomiky štátu.


V utorok, profesorov z West Virginia University, Marshall University, Concord University a West Virginia State University dal prezentácie svojej práce počas salón KMEŇOVÝCH most Valley spoločenstva a Technical College v meste South Charleston.


Dr. Nadja Spitzer, v Marshall, pracuje na projekte, ktorý sa zaoberá nanočastice striebra a ako to ovplyvní rozvoj mozgových buniek u detí.


"Dieťa mohli byť pomocou kefky, pomocou hračky, vystavené za roky alebo dokonca desaťročia a ich úrovne sú ísť vyššie a vyššie. To je kritický čas vývoja mozgu, samozrejme. Ak tieto nanočastice sú budovy v mozgu a ovplyvňujúce rozvoj, potom je to obavy,"vysvetlil Spitzer.


Výskum ukazuje, Spitzer povedal, že bunky správajú odlišne a že sú bunkové funkcie zmeny pri vystavení nanočasticiam.


Dr Brian Anderson, riaditeľ inštitútu West Virginia University energie pracuje na projekte, ktorý zahŕňa hydráty zemného plynu, termodynamické modelovanie a geotermálnych systémov. Povedal, že tieto systémy pomôže Západná Virgínia a sveta, rozvoj nových zdrojov obnoviteľnej a udržateľnej energie.


"Máme v Západnej Virgínii, najefektívnejšie uhoľnej elektrárne v západnej pologuli Longview výkonom severne Morgantown. Pracujeme s nimi čo ich ďalšie kroky bude ďalšie zvýšenie ich energetickej účinnosti využívania uhlia,"povedal Anderson.


Študenti sa spojili s tieto profesori dostať ruky na skúsenosti. Anderson povedal, že je dôležité zapojiť študentov do výskumu, takže môžete byť pripravení na kariéru a tak sa môže naučiť budúcich generácií.


"Ich zapojiť v reálnom svete projektov je čo je rozhodujúci význam, pretože problémy a výzvy vyvíjať každý deň a každý rok a učebnice nemôže držať krok s ňou," povedal.


Spitzer povedal jej študenti sa učia o vedenie a komunikačných prostriedkov, nie len veda.


"Každý si vlastný projekt, budú musieť vymyslieť časovými lehotami, majú možno kontrolovať alebo vyučovať veci iným študentom, potom idú na medzinárodných konferenciách a majú prezentovať svoj výskum vedcov, PhD z celého sveta," povedala.


Ďalších prednášajúcich patrili Dr. Joseph Allen fromConcord univerzity a Dr Sanjaya z West Virginia State University.


Allen je výskum sa zameriava na pochopenie zemetrasenie v hlbokého zlomového pásma zachované. Sanjaya vedie aktívny výskumný program dizajn rastliny a mikrorias zvýšiť bioenergie a nutričnú hodnotu.


Utorkové prezentácie boli hostiteľom West Virginia vysokoškolskej politiky Komisie oddelenie vedy a výskumu.

Dvojica:TMDC Nanoflakes robí nový typ Fotosyntetická solárnych článkov Ďalšie:Skríning vláknitých húb antimikrobiálnej strieborných nanočastíc syntézu