Tlačené Elektronika: RFID snímače platforma a flexibilné funkčné fólie pre automatické spracovanie

- Mar 17, 2017 -

Schreiner PrinTronics, kompetenčné centrum Schreiner Group pre tlačené elektroniky, na "Innovation Showcase" v LOPEC v Mníchove (Hall B0) 29. marca a 30., bude prezentovať svet prvý: tlačené platforma snímač RFID predstavovať komplexné štítok s elektrickými funkciami , Za použitia tlačených vodivých stôp, štítok kombinuje teploty a senzor prvý otvor s NFC čipom. Vďaka potlačou NFC antény, čip je možné čítať pomocou smartphone vybavený na tento účel. Vyvinutý pre roll-to-roll procesov, riešenie je ideálne pre automatizované spracovanie.


Ak je vytlačený plošina snímača RFID používa na utesnenie výrobok zabaliť, že má dve základné funkcie. Prostredníctvom senzora sa plynule meria a zaznamenáva teplotu naprieč celým dodávateľským reťazcom po celú dobu životnosti labelu. Veľmi tenký, pružný akumulátor vložený v obale umožňuje takýto dlhodobý záznam dát. Dodatočne integrovaný prvý snímač otvorenia indikuje, či je etiketa bola znížená až otvoriť krabicu a obsah môže byť vystavený poškodeniu.


Ostatné flexibilné a viacvrstvová fólia produkty pre elektrické vedenie, distribúciu, meranie a reguláciu, ktoré majú byť prezentované na stánku LOPEC patrí tlačenej vodivé stopy, antény, vykurovacie telesá, reflektory, multifunkčné užívateľské rozhrania a ďalších senzorov. Tieto Schreiner PrinTronics riešenia sú multifunkčné, ako dobre a poskytujú vysokú pridanú hodnotu. Na základe hĺbkovej know-how v oblasti tlače striebra a uhlíka, v izolácii a priechodná otvor prepája, Schreiner PrinTronics vyvíja vysoko presné tlač roll-to-roll elektroniky dôsledne vyššiu úroveň v posledných rokoch.

Dvojica:Používanie atramentová tlač vybudovať inteligentný hybridný flexibilný obvody Ďalšie:Teen vymyslí Dip udržať baktérie preč