Očakáva sa, že tlačené elektroniku trhu dosiahnuť 65,0 miliárd dolárov do roku 2024; Dopyt po inteligentné obalové zmeny hra pre konkurentov | TMR

- Feb 08, 2017 -

Kľúčových aktérov pôsobiacich vglobálne tlačené elektronika trhumať boli súperiace udržať vedenie vývoja nových výrobkov, vykonávanie novších technológií a inovácie produktov. Transparentnosť trhu výskumu uvádza, že niektoré z popredných hráčov na celosvetovom trhu sú Samsung Electronics Co., Ltd., Xerox Corporation, tenký Film elektronika ASA, Optomec Inc., a Intrinsiq materiály, Inc Tieto spoločnosti sú tiež očakáva, že ťažiskom fúzií, akvizícií a strategických obchodných aliancií naďalej príslušné na zintenzívnenie hospodárskej súťaže.

Podľa správy o výskume trhu globálne tlačené elektronika stálo US$ 25,4 mld v roku 2015 a dosiahne ocenenie US$ 65,0 do konca roka 2024. Počas prognózovaného obdobia 2016 a 2024, globálny trh očakáva pokrok v CAGR 11,0%.

Ázie a Tichomoria viesť balenia, ako rozvíjajúce sa ekonomiky udržať dopyt po tlačených elektronika rovnovážny

Geograficky, globálne tlačené elektronika trhu je segmentované do Severnej Ameriky, Ázie a Tichomoria, Európy, Latinskej Ameriky, a Stredného východu a Afriky. Z týchto, očakáva sa, že Asia Pacific viesť balenia počas prognózovaného obdobia. Hoci región očakáva sa, že svedok drobné sklzu, to stále získava podiel 36,0% na celosvetovom trhu do konca roka 2024. Predpokladá sa, že rozvíjajúce ekonomiky Indie, Číny a Japonska dať tlačené elektroniku trhu v Ázii a Tichomorí výstrel v paži v blízkej budúcnosti.

Získajte vzorku PDF pre profesionálny výskum postrehy

Maloobchod a obaloch segmente sľubuje neochvejnú rast počas celého prognózovaného obdobia

Z hľadiska aplikácie, globálny trh rozdelený do maloobchodu a obalov, automobilový priemysel, a elektronika. Tieto maloobchodné, obaloch segmente koná najväčší podiel na celosvetovom trhu v roku 2015. Očakáva sa, že rastúci maloobchodu a zmenou smerom k obalu vnímanie riadiť tento segment v rámci globálneho trhu v nasledujúcich rokoch. Do konca roka 2024, maloobchod a obaloch segmente očakáva podieľajú na 34,5% globálnej tlačené elektronika trhu. Očakáva sa, že rastúci dopyt Moderné baliace zohrávajú zásadnú úlohu vo vývoji tohto segmentu. Technologické zlepšenia a vynálezy metód balenia urobili pozoruhodný rozdiel rastúce príjmy retailových a balenie aplikácie segmentu.

Globálne tlačené elektronika trhu je poháňané rastúce prijatie organických materiálov pre výrobu tlačených elektroniky. Využívania ekologických materiálov je možné pripísať ich nákladovej efektívnosti pre tlač flexibilné zobrazí. Okrem toho, ako polovodičového a dirigovanie organických materiálov ako sú polyméry a molekúl možno pre mnoho rôznych účelov. Rastúci tlak na zníženie spotreby energie, negatívny vplyv na životné prostredie a materiálne straty viedla niekoľko výrobcov používať organické materiály pre elektroniku, tlačené. Trh je tiež pravdepodobne svedkom prudký dopyt po tlačených elektroniky ako odvetvia ukazuje záujem o využitie papiere s nanesenou vrstvou pre tlačené elektroniku.

Zlá dostupnosť organických materiálov na obmedzovanie trhu

Hoci kľúčové hnacie faktor sa točí okolo využitia organické materiály pre elektroniku, tlačené, stala sa tiež faktorom, ktorý je zadržiavacie trhu. Zlá dostupnosť ekologických materiálov pôsobí ako hlavnou prekážkou pre globálny trh. Anorganické elektroniky sú navyše stále komerčne životaschopné, ako organické. Navyše vyčerpávajúci výskum potrebný pre používanie organických zložiek tiež pridáva k nákladom na výrobné procesy. Teda vysoké prevádzkové náklady a nižšia dostupnosť alebo organické materiály sú predpokladané brzdia globálneho trhu v nasledujúcich rokoch.

Toto preskúmanie je založené na transparentnosti trhu výskumné správy, nazvanej andquot;Tlačené elektroniku trhu - globálny priemysel analýzy veľkosti podiel rastu trendy a prognózy 2016-2024.andquot;

Dvojica:IDTechEx výskum nová správa o tlačené, organické, flexibilné elektronika Ďalšie:Digitálna tlač-ready vodivý atrament sa zameriava na komplexný výrobný