Tlačené Electronics Market Analysis podľa materiálu (Ink a substrátu), technológií (atramentový, plátno, hĺbkotlač, A Flexographic), By zariadenie (Display, fotovoltaické, osvetlenie, RFID a ďalšie), podľa krajov a segment Forecasts, 2014 - 2025

- Mar 14, 2017 -

NEW YORK, 27. februára 2017 / PRNewswire / - Globálny elektronický trh s plošnými spojmi je podľa odhadov dosiahnu 19,15 miliardy USD do roku 2025, podľa novej správy Grand View Research, Inc. stúpajúci dopyt po flexibilných elektroniky za nízke výrobné náklady a potreba ekologicky šetrných technológií je dláždi cestu pre zvýšenie prijatia tejto technológie.

Navyše, rastúce penetrácia internetu vecí na celom svete sa ukázala byť hlavným faktorom pri ťahaní tlačenú elektroniku trhu v období prognózy. Neustále rastúci dopyt po internete vecí v telekomunikačnom priemysle pre posilnenie siete a optimalizáciu výkonu spolu s operáciou sa očakáva, že na pohon používanie technológií v predpovedanom období.

Početné technologický pokrok a vývoj viedli k vývoju rôznych elektronických pomôcok a prístrojov. Rastúce povedomie a užívateľsky prívetivé technológie sa vedú k rýchlemu prijatiu výrazne týchto inovatívnych produktov.

Príslušné hráči priemyslu investujú do značnej miery na súvisiacich činností výskumu a vývoja s cieľom obohatenia portfólia produktov a stanoviť ich prítomnosť na trhu. Nakoniec prijatie účinných a spoľahlivých technológií, ako sú tlačené elektroniky sa ukázalo byť nutnosťou pre výrobcov po celom svete. Preto tlačené elektroniky sa predpokladá usilovať o pozoruhodnú pozornosť celé odvetvie elektronických spotrebiteľa v predpovedanom období.

Tlačená elektronika trh je zaradený do kategórie na základe potrebných materiálov, technológií a zariadení, ktorí zastávajú významné uplatnenie v období prognózy. V regióne Asia Pacific prispieva k hlavnému požiadavke vodivých atramentov a očakáva sa, že držať priľnavosť nad odhadovaný čas. Táto požiadavka môže byť akreditované k zvýšenej produkcii spotrebnej elektroniky naprieč regionálnymi krajín.

Avšak, Severná Amerika a európske krajiny, ako je Veľká Británia, Nemecko a Nórsko zahŕňa rôzne organizácie a združenia zapojené do propagácie a investície do výskumu a vývoja pre rozvoj tlačenú elektroniku technológie. Okrem toho sa tiež očakáva, že región Ázie a Tichomoria svedkom ťažký dopyt, čo viedlo spoločnostiam investovať veľké sumy za účelom zvýšenia kvality atramentu, spoľahlivosť a iné vodivé vlastnosti.

Charakteristické črty inkjet technológií, ako je zníženie spotreby atramentu a plytvanie materiálu, flexibilita, kompaktnosť a menšie počiatočnú investíciu vedie technológiu zažiť pozoruhodnú Swift v rámci odhadovaného obdobia. Okrem toho, tlačené elektronické zariadenie RFID je ďalším segmentom pozorovať významný nárast v období prognózy z dôvodu náročných aplikáciách v odvetví obalov. Z tohto dôvodu pozitívny vplyv na posilnenie globálny trh tlačenej elektroniky po celom svete.

Ďalšie kľúčové závery zo správy naznačujú:  

Tlačený rast elektroniky na trhu sa môžu akreditovať na rastúce prijatie atramentovú technológiu, rastúce displejom a tlačených zariadení RFID segmentov.

Zvyšujúce sa povedomie ohľadom zachovania prírodných zdrojov vedie k prijatiu ekologických alternatív, ako je prijatie fotovoltaických zariadení, ktoré sa ďalej pripisuje rast technológie.

Vodivé atramenty a technológie sieťotlače sú dva segmenty dominuje celkovému tlačené elektroniky na trhu, ktorý tvorí hlavný podiel.

Rôzne organizácie a združenia podporujú vytlačený elektronickej technológie v európskych krajinách, ako je Nemecko a Veľká Británia, ktoré tvoria podstatný podiel v roku 2015.

Kľúčoví aktéri priemyslu patrí:
Enfucell Oy, GSI Technologies, NovaCentrix a T-Ink, Inc. Medzi hlavné vylepšenia stratégie sledované príslušnými hráči zahŕňajú podpisovanie partnerstva alebo dohody o distribúcii, fúzie a akvizície spolu s obohacovať svoje portfólia vykonávaním kontinuálneho výskumu a vývoja.Dvojica:Spolupráca na tlačené elektroniky výskum a aplikácie Ďalšie:Vodivé atramenty v roku 2017: ďalšie veľké veci