Anorganická zlúčenina úlohu

- Jul 31, 2017-

Anorganické kremíkové zlúčeniny lepenie žiaruvzdorných aplikácie rozvoj zlúčeniny kremíka cement žiaruvzdorných materiál odolný voči vode a kyselinám vzhľadom na zložité technické podmienky, anorganické zlúčeniny projektu pred a po zápale chlorovodíková a voda stredne, anorganické zlúčeniny alebo teplo pri úlohe kyslé prostredie, ktoré vyžadujú žiaruvzdorné materiály majú odolnosť voči teplu a kyseliny a vode odolnosť. Anorganické Compound nevykurovaných vodné sklo žiaruvzdorné vzorka ponorí do rôznych typov a koncentrácie kyseliny v tabuľke po skladovanie vo vode ako kyseliny skladovanie pevnosti klesol, ako vo vzduchu aj liečenie silu poklesli.

Pretože neexistuje žiadne podobné vo vode v kyseline medzi Kremičitan a reakcia kyseliny, kremičitan gél je už vytvorené, ale sa rozpustí rozpustného materiálu, anorganická zlúčenina štruktúra nie je tesný, intenzitu znížili, opak sa kyselina koncentrácia vyššia žiaruvzdorných sila aj vyššia, anorganické zlúčeniny, označujúca, že úloha kyseliny a silikátové posilniť a zlepšiť silu.

Kremičitanu sodného refraktérnym Vysokoteplotné výkon, anorganická zlúčenina kyseliny a vode odolnosť a povaha kremičitanu sodného, fluorosilicate obsah sodíka, typ, na výrobu potrebné prísne kontrolovať. Modul kremičitanu sodného na Vysokoteplotné výkon žiaruvzdorných materiálov. Anorganická zlúčenina kyseliny a odolnosť voči vode má významný vplyv, high modulus, s dobrou kyselina a voda a Vysokoteplotné výkon modul je nízka zníži tieto vlastnosti. Vo všeobecnosti vyberte modul je lepšie.

Doma a v zahraničí na anorganické kremíka zlúčenín vo vývoji žiaruvzdorné materiály, súvisiace správy, nové technológie a nové materiály naďalej objavovať nové patenty. Anorganické Compound navrhnuté výrobné vyvinuté pre rôzne priemyselné podmienky používania environmentálne žiaruvzdorných materiálov, aby vyhovovali potrebám rôznych priemyselných odvetví.

Anorganické zlúčeniny sú všeobecne nie je horľavý alebo horľavý bod je vysoká, rozpustený a rozpustné, anorganické zlúčeniny rozpustné, ťažko tolerovať, nerozpustný, ale vo všeobecnosti v porovnaní s organickej hmoty vyššiu rozpustnosť, ale širokú škálu anorganických zlúčeniny, počet komplexu, anorganická zlúčenina nie je žiadny zákon možno plne zhrnúť. Vykonávať výskum alebo konkrétny materiál špecifická liečba.

Pomenovanie anorganické zlúčeniny sa musí snažiť o výstižne a presne predstavujú so zložením a štruktúrou s názvom látky. Toto si vyžaduje použitie prvky, anorganické zlúčeniny korene alebo základov vyjadriť rôzne zložky látky; s "chemické predložky", (ktorý hrá rolu pripojenia substantíva) vyjadriť materiál v spájanie rôznych komponentov.

Bezfarebný plyn bez zápachu, kyslou, rozpustná vo vode (objemový pomer 1: 1), časť tvorby kyseliny uhličitej. Plynu oxidu uhličitého pre alkalických chloridov, cukrovarníckeho priemyslu, anorganické zlúčeniny a odlievanie ocele kalenie a viesť biela výroby. Možno carbon v spaľovanie prebytočného vzduchu alebo mramor, vápenec, dolomit kalcinácia alebo kyseliny odvodený od úlohu vápno, kvasenie a iných priemyselných vedľajších produktov. Anorganické zlúčeniny oxidu uhličitého vo všeobecnosti nehorí a nepodporuje spaľovanie, pri izbovej teplote hustota nepatrne väčšia ako vzduchu, po tepelnej rozťažnosti sa stretnú v hornej, anorganická zlúčenina často používaný ako oheň hasiace činidlo. Oxid uhličitý je nevyhnutnou surovinou pre fotosyntézu zelených rastlín. Často sa používa oxid uhličitý ako hnojivo skleníkových. Solid-State oxidu uhličitého, obyčajne známy ako suchý ľad, anorganické zlúčeniny sublimácia môže absorbovať veľké množstvo tepla, a teda určený ako chladivá, ako sú umelé zrážky, ale tiež často používa na výrobu dymu.


Dvojica:Dusičnan strieborný liečby Ďalšie:Dusičnan strieborný chemickej analýzy