Anorganická zlúčenina vyššiu silu

- Aug 16, 2017 -

Anorganické kremíkové zlúčeniny tmelenie refraktérnym aplikácie rozvoj kremíka zmes cementu žiaruvzdorné materiály odolné proti vody a kyseliny odpor kvôli zložité technické podmienky, projekt pred a po zápale kyselina a voda stredne , alebo v teple, keď úloha kyslom anorganické zlúčeniny vyžadujúce žiaruvzdorné materiály majú odolnosť voči teplu a kyseliny a vode odolnosť. Anorganické Compound nevykurovaných vodné sklo žiaruvzdorné vzorka ponorí do rôznych typov a koncentrácie kyseliny v tabuľke po skladovanie vo vode ako kyseliny skladovanie pevnosti klesol, ako vo vzduchu aj liečenie silu poklesli.

Pretože neexistuje žiadne podobné vo vode v kyseline medzi Kremičitan a reakcia kyseliny, kremičitan gél je už vytvorené, ale sa rozpustí rozpustného materiálu, anorganická zlúčenina štruktúra nie je tesný, intenzitu znížili, opak sa kyselina koncentrácia vyššia refraktérnym sila tiež vyšší, čo naznačuje, že úloha kyseliny a silikátové posilniť a zlepšiť silu.

Kremičitanu sodného refraktérnym Vysokoteplotné výkon, anorganická zlúčenina kyseliny a vode odolnosť a povaha kremičitanu sodného, fluorosilicate obsah sodíka, typ, na výrobu potrebné prísne kontrolovať. Modul kremičitanu sodného na Vysokoteplotné výkon žiaruvzdorných materiálov. Kyseliny a vode odolnosť má významný vplyv, high modulus, anorganická zlúčenina s dobré kyseliny a vode odolnosť a vysokú teplotu výkon modulus je nízka zníži tieto vlastnosti. Vo všeobecnosti vyberte modul je lepšie.

Doma a v zahraničí na anorganické kremíka zlúčenín vo vývoji žiaruvzdorné materiály, súvisiace správy, nové technológie a nové materiály naďalej objavovať nové patenty. Anorganické Compound navrhnuté výrobné vyvinuté pre rôzne priemyselné podmienky používania environmentálne žiaruvzdorných materiálov, aby vyhovovali potrebám rôznych priemyselných odvetví. V priemyselných podmienkach horčíka tehla Co., Ltd., anorganické zlúčeniny procesu výroby žiaruvzdorných materiálov obsahujúcich uhlík keramické-lepené korund bola študoval a uplatňovať v praxi.

Organické zlúčeniny sa vzťahuje najmä na zlúčeniny uhlíka (reťaz) (oxidu uhoľnatého, oxidu uhličitého, uhličitany a iné jednoduché uhlíkatých zlúčenín vylúčené) vo všeobecnosti. Môže byť rastlinné a živočíšne, anorganické zlúčeniny uhlia, ropy, zemného plynu a iné oddelenie získané, ale hlavne syntetických, podľa molekulárnej štruktúry môže byť rozdelená do rovno reťazec zlúčeniny, cyclization zlúčeniny a Heterocyklické zlúčeniny. Anorganické zlúčeniny podľa funkčných skupín sa delia na uhľovodíky, alkoholy, aldehydy, kyseliny. V porovnaní s anorganické zlúčeniny, organické druhov, vo všeobecnosti nestále a nízky bod varu, anorganické zlúčeniny pomalé reakcie, rozpustné v organických rozpúšťadlách, môžete spáliť.

Anorganické zlúčeniny sú všeobecne označované ako anorganické zlúčeniny iné ako ekologické (organické) uhlíka, ale aj oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, uhličitan, anorganické zlúčeniny atď. Drvivá väčšina anorganické zlúčeniny môžu byť klasifikované ako oxidov, kyselín, Veľká trieda.


Dvojica:Anorganické zlúčeniny vlastnosti a použitie Ďalšie:Baktericídne vlastnosti nanočastice striebra