Anorganické zlúčeniny vysoké teploty

- Nov 03, 2017 -

Anorganické kremíkové zlúčeniny tmelenie žiaruvzdorných materiálov, vývoj aplikácií kremíka zlúčeniny lepenie žiaruvzdorných materiálov vode a kyselinám vzhľadom na zložité technické podmienky, anorganické zlúčeniny projektu je vyhrievané pred a po podaní kyseliny voda stredne alebo kyslom vyhrievané, anorganické zlúčeniny vyžaduje refraktérnym tepelného odporu a kyseliny a vode odolnosť. Nevykurovaných vodné sklo žiaruvzdorné exempláre ponorí do rôznych typov a koncentrácie kyseliny pozri tabuľku po skladovaní vo vode ako kyseliny skladovanie intenzity klesla ako intenzita vzduchu aj liečenie odmietnutá.

Pretože neexistuje žiadne podobné reakcie medzi kremičitanov a kyselín v kyseline, kyselina kremičitá gél je už vytvorená, ale sa rozpustí rozpustného materiálu, štruktúra je nezavrie, pevnosť klesá, keďže vyššia koncentrácia kyseliny, anorganické Zlúčenina silu Refractory tiež ukazuje, že úloha kyseliny a silikátové posilniť a zlepšiť silu.

Kremičitanu sodného refraktérnym Vysokoteplotné výkon, kyseliny a vode odolnosť a povaha kremičitanu sodného, fluoridu sodného dávkovanie, súhrnné typy, je potrebné prísne kontrolovať vo výrobe. Anorganické zlúčeniny Modulus kremičitanu sodného Vysokoteplotné výkonu žiaruvzdorných materiálov. Kyseliny a vode odolnosť majú významný vplyv, high modulus, dobré kyseliny a vodotesnosť a nízke teploty modul zníži tieto vlastnosti. Vo všeobecnosti vyberte lepšie modulus.

Doma a v zahraničí na anorganické kremíka zlúčenín vo vývoji žiaruvzdorných materiálov, existujú súvisiace správy, nové technológie a nové materiály naďalej objavovať nových patentov. Odporúča sa na výrobu žiaruvzdorných materiálov vhodných pre rôzne priemyselné výrobné podmienky a prostredie potrebám rôznych priemyselných odvetví.

Organické zlúčeniny sa vzťahuje najmä na zlúčeniny uhlíka (reťaz) (oxidu uhoľnatého, oxidu uhličitého, anorganické zlúčeniny uhličitanov a niekoľko ďalších jednoduchých obsahujúcich uhlík zlúčeniny) vo všeobecnosti. Môže byť od zvierat a rastlín, uhlia, ropy, zemného plynu a iných odvodených, ale hlavne syntetických, podľa molekulárnej štruktúry môže byť rozdelená do lineárnej zlúčeniny, cyclization zlúčeniny a Heterocyklické zlúčeniny. Podľa obmedzené funkčné skupiny sú rozdelené na uhľovodíky, alkoholy, aldehydy, kyseliny. Anorganické zlúčeniny vporovnaní anorganické zlúčeniny, veľa druhov organických zlúčenín, všeobecné volatile topenia bod a zníženie bodu varu, reakcia pomaly, rozpustné v organických rozpúšťadlách, rez spáliť.

Anorganické zlúčeniny sú všeobecne označované ako anorganické zlúčeniny iné ako ekologické (organické) uhlíka, ale aj oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, uhličitan, atď. Anorganická zlúčenina drvivá väčšina anorganické zlúčeniny môžu byť klasifikované ako oxidov, kyselín, základne a soli veľké triedy.


Dvojica:Strieborných nanočastíc interakcie Ďalšie:Anorganické zlúčeniny štyri kategórie