Anorganické zlúčeniny aplikácie rozvoj

- Oct 10, 2017-

Aplikácie anorganických kremíka zložené žiaruvzdorných materiálov pre rozvoj kremíkové zlúčeniny, Cementovanie žiaruvzdorné materiály odolné proti vody a kyseliny rezistencie v dôsledku zložitých technických podmienok, tam je kyslej vody pred a po vykurovanie projekt, alebo teplo úloha kyseliny stredné, anorganické zlúčeniny požadovať žiaruvzdorných materiálov majú teplo a kyseliny odporu vody. Anorganická zlúčenina nevykurovaných vodné sklo žiaruvzdorné exempláre ponorí do rôznych typov a koncentrácie kyseliny pozri tabuľku v zásob vody ako kyselina skladovanie pevnosti klesol, ako vo vzduchu liečenie silu tiež poklesli.

Pretože neexistuje žiadna reakcia medzi Kremičitan a kyseliny vo vode, kyselina kremičitá gél sa už vyrába, ale rozpustný hmoty rozpustené štruktúra nie je tesný, anorganické zlúčeniny sila klesne, naopak, vyššia koncentrácia kyseliny z refraktérnym sila je vyššia, čo ukazuje, že úloha kyseliny a silikátové posilniť, zlepšiť silu.

Vysokoteplotné výkon kremičitanu sodného Žiaromateriály, kyseliny a vode odolnosť a kremičitanu sodného vlastnosti, obsah, súhrnné typy fluoridu sodného, vo výrobe je potrebné prísne kontrolovať. Modul kremičitanu sodného je Vysokoteplotné vlastnosti žiaruvzdorných. Anorganická zlúčenina kyseliny a odolnosť voči vode môže mať významný dopad, high modulus, dobrá odolnosť proti kyselinám a vysokej teplote výkon modulus nízke zníži tieto vlastnosti. Vo všeobecnosti výber modul je lepšie.

Doma aj v zahraničí, bola hlásená anorganické kremíka zlúčenín v žiaruvzdorných materiálov a boli vyvinuté nové technológie a materiály. Anorganické zlúčeniny sa odporúča, fluorescencia žiaruvzdorných materiálov vhodných pre rôzne priemyselné výrobné podmienky potrebám rôznych priemyselných odvetví.

Existujú dva druhy vody v bunke, ktoré sú free voda a kombinovať vody. Kombinácia vody a iných materiálov je dôležitou súčasťou bunkovej štruktúry, anorganické zlúčeniny účtovanie asi 4,5% free voda existuje vo forme zadarmo, je dobré rozpúšťadlo pre bunky, môžete tiež priamo podieľať biologických chemických reakcií , ale aj prepravu živín a odpad. Jedným slovom, všetkých aktivitách všetkých druhov organizmov sú neoddeliteľné od vody.

Väčšina anorganických solí v bunkách existuje Ionic štátov, hoci ich obsah je veľmi malý, ale má veľa dôležitých rolí: niektoré anorganické soli sú dôležitou súčasťou niektorých komplexných zlúčenín v bunkách ako FE je hlavnou zložkou hemoglobínu, MG je základná zložka molekuly chlorofylu. ; Veľa anorganických solí sú dôležité pre udržanie činnosti život buniek a organizmov, anorganické zlúčeniny napríklad prítomnosť iónov vápnika v krvi príliš vysoká, spôsobujú kŕče; je tiež dôležité pre udržanie acidobázickej rovnováhy bunky.


Dvojica:Anorganické zlúčeniny štyri kategórie Ďalšie:Anorganická zlúčenina využiť veľmi široký