IDTechEx výskum nová správa o tlačené, organické, flexibilné elektronika

- Feb 10, 2017-

IDTechEx výskum, popredný poskytovateľ nezávislého prieskumu trhu, business intelligence a udalosti na vznikajúce technológie, oznamuje dostupnosť novej zostaveVytlačený a organické andamp; Flexibilné elektronika prognózy, hráči andamp; Príležitosti 2017-2027

Táto správa poskytuje najviac komplexný pohľad na tému dáva podrobné desaťročného prognózami zariadenie zadajte. Trh je analyzovaný podľa územia, tlačené vs non vytlačené, tuhé vs flexibilné, anorganických vs ekologické, náklady na materiály vs proces náklady a oveľa viac. Aktivity viac ako 1.000 popredných firiem sú uvedené, ako je posudzovanie víťazov a porazených na pochádzajú.

V správe IDTechEx posudzuje každý umožňujúce komponent technológie na základe jeho potrebu trhu - nie technológie push. Nakreslite na desať rokov vedomostí sledovanie tohto sektora a poskytovať podrobné, rafinovaný predpovede, strategické umiestnenie a hodnotenie trendov, andquot; horúce topicsandquot; a nenaplnených možností.

Správa sa zaoberá osobitne veľký obrázok - vrátane OLED displeje a osvetlenia technológie tenkých vrstiev na pružné snímače a oveľa viac. Dôležitejšie je, zahŕňa nielen elektroniky, ktoré sú vytlačené, organické a/alebo pružnú teraz, ale to zahŕňa aj tie, ktoré budú. Realistický harmonogram, prípadové štúdie, existujúcich výrobkov a vznik nových výrobkov sú uvedené, ako sú prekážky a príležitosti pre nadchádzajúce roky.

Viac ako 3000 organizácie uskutočňujú tlačené, organické, flexibilné elektroniky, vrátane tlače, elektroniky, materiálov a obalov spoločností. Zatiaľ čo niektoré z týchto technológií sa používajú teraz - v skutočnosti existujú tri sektory, ktoré vytvorili miliárd doláru trhy - iné sú komerčne embrya.

Výhody týchto nových elektroniky sú početné - od nižšiu cenu, lepší výkon, flexibilitu, transparentnosť, spoľahlivosť, lepšie environmentálne poverenia a oveľa viac. Mnohé aplikácie bude novo vytvorený a v prípade existujúcich elektronických a elektrických výrobkoch sú ovplyvnené, rozsah bude meniť.

Táto široko odkazovaný IDTechEx správa prináša to všetko dohromady, s osobitným zameraním na aplikácie a množstevné Hodnotenie príležitostí.

IDTechEx zistíte, že celkový trh pre tlačené, flexibilné a organickej elektroniky porastie z 29.28 miliardy dolárov v roku 2017 na 73.43 miliárd dolárov v roku 2027. Väčšina z toho je OLED (organické ale nie tlačené) a vodivý atrament používaný pre širokú škálu aplikácií. Na druhej ruky, natahovatelný elektroniky, logiky a pamäte, tenký film senzory sú oveľa menšie segmenty, ale s obrovským rastovým potenciálom, ktoré vyplývajú z Randamp; D.

Ak máte záujem pochopiť obraz, príležitosti, problémy možno riešiť alebo ako môžete začať používať tieto technológie, a dôsledky zapojený, táto správa je nutnosťou. Skúmal viacjazyčné IDTechEx konzultantmi v štyroch krajinách a troch kontinentov, táto správa nadväzuje na desať rokov znalosť odvetvia.

Dvojica:Skríning vláknitých húb antimikrobiálnej strieborných nanočastíc syntézu Ďalšie:Očakáva sa, že tlačené elektroniku trhu dosiahnuť 65,0 miliárd dolárov do roku 2024; Dopyt po inteligentné obalové zmeny hra pre konkurentov | TMR