Ako vodivé atramenty spĺňajúcimi požiadavky spotrebiteľa

- Jan 13, 2017 -

Podľa Michael Wagner, technický riaditeľ, nový produkt dizajn, Butler Technologies, Inc

Todayand #39; s spotrebitelia očakávajú, že výrobky, ktoré sú rýchle, inteligentné a pohodlné a vodivé atramenty plnia tieto požiadavky.

Vodivé atramenty sú najnovšie pokrok v vytlačené elektronika, že širokej kategórie vyrábaných produktov, ktoré dlho preklenul elektrických obvodov priepasť medzi ľuďmi a strojmi. Posilnením desiatky vedomosti z daného odvetvia a nedávne pokroky v vodivé atramenty, dnešnej vedy tlačené elektroniky poskytuje riešenia, ktoré sa dotýkajú každodenného života takmer všetkých spotrebiteľov. Spoločnostiam, ktoré nespĺňajú tieto spotrebitelia povinní strácať pôdu pod nohami na konkurentov, ktorí sú ochotní prijať nové technológie.

Vodivé atramenty znížiť hmotnosť, zložitosť a náklady

Namiesto tradičného conduit leptané meď, výrobcovia môžu zamestnávať vodivý atrament ako striebro, uhlíka a ďalších polymér hrubé filmov (PTF). Na ľahšie substráty, ktoré sú tak rozmanité ako polyester, polykarbonáty, polyuretány a papiera možno vytlačiť vodivé atramenty. Použitie týchto ľahkých substrátov otvára dvere pre väčšiu kreativitu v oblasti vývoja produktov a menej zložitosti vo výrobe.

Znížením zložitosti výrobku spoločnosti môžete realizovať zodpovedajúce zníženiu materiálov, montáž a nákladov na dodávateľsko. Tiež, pretože sú vodivé atramenty doplnkovej látky v prírode, výrobcovia vylúčiť odpadov a súvisiace náklady, ktoré vyplývajú z medi leptanie.

Akékoľvek obmedzenia vodivý atrament, ktoré zostávajú sú riešeného gigantov materiály ako DuPont. Našťastie pre výrobcov, Väčšina medzery medzi vodivý atrament a tradičných medených flex obvodov bude onedlho minulosťou.

Hodnota neviditeľné senzory

Vzhľadom na výskyt a nízke náklady na dnešnom vytlačených elektronickými zariadeniami, koncoví užívatelia zriedka považujú technológia, ktorá umožňuje tieto zariadenia kliešť. Napríklad, málokto priradiť diagnostické elektrokardiogramu (EKG) tlačené elektroniky. Použitie vodivé atramenty, však bol katalyzátor pre nahradenie pevné, nepohodlné elektródy s pohodlný, lacný a jednorazové senzorových podložiek, ktoré sa používajú dnes.

Ďalšie rýchlo rozvíjajúce aplikácie atrament-riadený tlačené elektroniky je širokej kategórie nositeľné. Zariadenia, ktoré používajú pružné a umývateľné farby môže byť tepelne prenesená na odev a na meranie elektrických impulzov vyvolaný pohyb svalov. Nositeľné zariadenia sa už objavujú v športovej a lekárskej sektorov a sú rýchlo nájsť svoju cestu do iných odvetví.

Inteligentné balenieje ďalším vodivý atrament-založené aplikácie. Vložené PFT obvody v balení produktu výrazne zlepšil inventár kontroly procesov pre veľkoobchodníkov a maloobchodníkov. Porovnateľné štítok technológia dokonca bolo napnúť na jednotku kreatívne marketingové kampane.

Čo má IoT s tým robiť?

NaInternet vecí (IoT)je odkaz na skutočnosť, že všetko je, alebo čoskoro bude, pripojený na Internet. Priemysel tlačený elektroniky je priamo doprostred akcie IoT. Pokroky v vodivé atramenty majú ohlasoval novú vlnu tlačené elektronické riešenia v čase, keď trh je hladný po nových a kreatívnych aplikácií. V skutočnosti, priemysel zdroje odhadujú, že viac ako tucet nových aplikácií tlačené elektroniky sú na obzore, aplikácie, ktoré sa ukáže byť hru meniče v lekársky, automobilový priemysel, športové, zábavné, letectvo, textilné, bezpečnostných a iných odvetviach.

Dlhé a krátke na to? Pokroky vo vodivých atramenty dávajú spotrebiteľom čo žiadajú denne: rýchly, inteligentný, ekologicky bezpečnom a používateľsky priateľské výrobky.

Spoločnosti, ktoré sú stále váhajú zapojiť tlačené elektronika riešenia sa čoskoro ocitnú v konkurenčnej nevýhode. Okrem chýba na okamžité úspory nákladov a lepšej end-user skúsenosti, zaostávajúce spoločnosti sa pravdepodobne obetovať spokojnosť. V dnešnom konkurenčnom trhu, ktoré len nie je v poriadku.

Michael Wagner je inžinierstva Manager, vývoj nových produktov preButler Technologies, Inc, nachádza sa mimo Pittsburgh, Pennsylvania. Butler technológií sa zapája do výskumu a vývoja vodivých atramenty, flexibilné substráty a tlačené elektronika projektovania a výroby. Butler technológie pomáha spoločnostiam rozvíjať ich vytlačiť elektronické aplikácie, ako aj alternatívy k tradičným obvody pre lekárskej diagnostiky, automobilové prístroje, bezpečnostné aplikácie, textílie a rad ďalších priemyselných odvetviach. KontaktMichael Wagner.

Dvojica:Nové hybridné atramenty umožňujú tlačené, flexibilné elektronika bez spekania Ďalšie:Striebrom nanovlákien a Graphene spojiť sily pre dotyková obrazovka