Digitálna tlač-ready vodivý atrament sa zameriava na komplexný výrobný

- Jan 18, 2017-


DuPont Advanced Materials oznámila nový elektronický atrament na atramentovú tlač, ktorý ponúka vysoká vodivosť a silnou priľnavosťou rýchla digitálneho dizajnu, prototypov a plnom rozsahu výroby.

Technológia umožní Digitálna tlač elektronických súčastí a obvody v aplikáciách, kde veľmi jemné linky sú potrebné, napríklad OLED panely, solárne články, tlačené tykadlá a dotykové panely.

PE410 vodivý atrament umožňuje rýchle prototypovania a zaisťuje hladký prechod z "lab na fab" s univerzálnosťou rozsahu na priemyselné veľkokapacitné atramentové tlačové hlavy a stroje. To umožňuje návrhárom obvod okamžite vyskúšať nový design, rýchlo nevyhnutných úprav a, kvôli zníženej strieborné vytvoriť, uložiť na materiálové náklady. Technológia je vhodná pre nerovinné tlač umožňuje celý rad nových a vznikajúcich aplikácie.


Dvojica:Očakáva sa, že tlačené elektroniku trhu dosiahnuť 65,0 miliárd dolárov do roku 2024; Dopyt po inteligentné obalové zmeny hra pre konkurentov | TMR Ďalšie:Nízkou teplotou spekania vysoko vodivé strieborné atrament pre flexibilné elektroniku