Vodivý atrament trhy 2016-2026: Prognózy, technológie, hráči

- Jan 11, 2017 -

NEW YORK, / PRNewswire / Dec 12, 2016Strieborné vločka, nanočastice striebra, medi atramenty a pasty, graphene a mimo nej

Táto správa poskytuje komplexný a autoritatívne zobrazenie vodivé atramenty a prilepiť na trhu, dáva podrobné desaťročná trhových predpokladov rozčlenení podľa aplikácie a druhu materiálu. Trhové predpovede uvádzajú tonáž a hodnotu na úrovni atramentu. To tiež zahŕňa kritické Recenzie všetkých konkurenčných vodivé atramentov a prilepiť technológií, vrátane streľby-typy pasty, PTFs, nanočastice striebra, natahovatelný atramenty, IME atramenty, meď a ďalšie.

Táto správa tiež dáva skutočnosť-založené a bystrý analýza všetkých existujúcich a vznikajúcich cieľových aplikácií. Pre cieľové aplikácie, poskytuje hodnotiacich, respektíve predpoveď adresovateľné trhov, kľúčových trendov a výziev, najnovšie výsledky a prototyp/produktov na trh a IDTechEx pohľad na trhový potenciál.

Ponúkame podrobnú analýzu najmenej 17 existujúce a vznikajúce aplikácie sektory vrátane kremíka solárnych článkov, UF/UHF RFID Tagy, dotknúť obrazovky edge elektródy, automobilové elektronika v plesne, e-textílie, 3D antény, 3D vytlačené elektroniky, stolových tlačiarní PCB, ITO náhradné, OLED osvetlenie a ďalšie.

Všetky naše prognózy trhu sú postavené pomocou modelov, ktoré sú založené na primárnych odvetví vstupy z IDTechEx rozhovory a návštevy firiem a z predchádzajúcej skúsenosti v IDTechEx. Jasne načrtnúť a odôvodniť predpoklady, racionálne, trendy a skutočných údajových bodov oporou našej prognózy. Naša správa poskytuje viac než 50 rozhovor-založená spoločnosť profily

Bezkonkurenčnú business intelligence a trhu pohľad

Táto správa je založená na rokoch výskumu. Naši analytici majú dlhoročné praktické predchádzajúce skúsenosti a boli na čele vodivé atramenty prilepovať podnikania, hrá dôležitú úlohu pri vytváraní multi-miliárd doláru priemyslu. V posledných piatich rokoch sám, má náš tím rozhovory a profilované vyše 50 užívateľov a výrobcov rôzne druhy vodivých atramenty a pasty. Každý rok sme sa dozvedeli viac o trhu a jemne-ladil našej analýzy, prehľad a predpovede.

Paralelne s tým IDTechEx zorganizovala predné globálnej konferencie a veľtrhy na vytlačenej elektroniky za posledných desať rokov vÁzia,EurópaaUSA. Tieto prehliadky spájajú celého hodnotového reťazca na vytlačenej elektroniky, vrátane vodivý atrament dodávateľov, tlačiarne a koncovým používateľom. To nám dal bezkonkurenčný prístup k hráčom a najnovšie trhové spravodajstvo.

Vodivé atramenty a prilepiť podnikanie: všetko sa mení

Vodivé atramenty a pasty trh dosiahne takmer$1 .7bv 2026 pri súčasných cenách kovov. Micro-veľké strieborné vodivé pasty sa ovládnuť trh, ovládanie takmer celý trh v roku 2016. Strieborné nanočastice sa však stáva čoraz viac konkurencieschopnejšie, nachádzať použitie v rozsahu pre vznikajúce aplikácie sektory sa stať$80mtrhu v roku 2026. Meď zostane relatívne nezrelé technológie, ale dosiahne obmedzený úspech ako román vytvrdzovania systémy sú inštalované otvoriť dvere k medi atrament predaja.

Priemysel solárny panel bude 1,5 k tonu trhu 2016 pre sieťotlačou streľby-typ vodivé pasty. Na úrovni vložiť novú skupinu dodávateľov čoskoro ovládnuť túto firmu úrovni prášok užívateľov bude platnosti prostredníctvom diverzifikovanejšie dodávateľa na základňu. Touch screen edge elektródy trhu bude pokračovať jej pokles. Linewidth-over-rozstup (L/S) klesla na 20/20, tlačenie obrazovka tlač pomocou štandardných PTFs mimo jeho hraníc a otváranie dverí photocurable pasty. Leptanie-založené techniky nájdu ďalšie príležitosti, ako bezel ďalej je zúžený, zatiaľ čo štandardné PTFs udrží určitý podiel na low-cost konci trhu.

Senzory napríklad auto obsadenie čidiel, tlačené piezoresistive senzory a niektoré verzie glukózy senzory zostane podstatná medzeru na trhu pre vodivé pasty, bude automobilového sektoru s jej zmiešané zoskupenie stagnujúci tradičné a vysokým rastom nových aplikácií. HF a UHF RFID antény trhy porastú ale uvidia relatívny trhový podiel typy atramentu transformovať v priebehu nadchádzajúcich desaťročí. 3D antény vyrobené s použitím aerosólové tlač bude pokračovať, získanie trakcie. Tento prístup bude hravo konkurovať MID (lisované interconnect zariadenia) techniky a stane sa podstatné hráčom na trhu spotrebnej elektroniky. Kovové pletivo ako alternatíva ITO bude pomalý prepady napriek obdobia až do konsolidácie v TCF priemysle, vytvára dopyt strieborných nanočastíc používa pri náplň alebo tlači jemných liniek.

Nových trhov bude objavovať a vytvoriť nové požiadavky. V plesne electronics bude požadovať atramenty, ktoré môžu natiahnuť a prežiť tvarovanie/liatie proces. Elektronické textil vyžiada atramenty, ktoré sú skutočne natahovatelný a vydrží opakované pracie cykly. 3D tlačených elektroniky a stolových tlačiarní PCB potrebovať vysoká vodivosť a nízkoteplotné atramenty otvoriť obrovské nové možnosti prototyping 3D tlačiarní a obvod dizajnérov. Všetky tieto trhy sú pripravené pre rýchly rast k dispozícii technologických inovácií môže uspokojiť trh vytiahnuť.

Desaťročná trhových prognóz rozdelené podľa žiadosti. Kontaktujte nás pre presné hodnoty. Všimnite si, že atrament predajné ceny klesli vďaka poklesu ceny surového kovového ale aj pod tlakom rozpätia, čo vedie k poklesu naše odhady príjmov.


Čo poskytuje táto správa?
1. desať-rok trhových predpokladov vodivé atramenty a pasty rozčlenení podľa druhu materiálu (silver nano, PTF, Cu, atď.) a aplikácie. Prognózy sú poskytované v objeme a doláre.
2. rozhovor-založená spoločnosť profilov 50 dodávateľov a užívateľov. Firemné profily poskytujú podrobné firemné pozadie, a kritické technológie a obchodný model lepšie. Profil ďalej obsahuje podrobnú analýzu SWOT IDTechEx analytici
3. kritické preskúmanie a zhodnotenie všetkých hlavných vodivý atrament technológie, vrátane streľby-typy prilepí, PTFs, nano atramenty, natahovatelný atramenty, IME atramenty, meď, atď.
4. podrobné uplatňovanie posudzovania vrátane často IDTechEx pochopenie a posudzovanie, stav-of-art a obchodných pokrok, analýza konkurenčných technológií, cien a trhových trendov kľúčových hráčov, adresovateľné trhovou veľkosťou a desaťročná trhových prognóz pre:
a. fotovoltaika
b. dotýkať obrazovky edge elektródy (rozčlenení podľa typu zariadenia)
c. Automotive (de-frosters, obsadenie čidiel, sedadlo ohrievače, atď)
d. 3D antény
e. ad UHF anténa HF RFID
f. natahovatelný atramenty pre elektronické textílií
g. v plesne elektronika atramenty
h. glukózy a piezoresistive snímačov
i. 3D tlačené elektronika
j. Stolná tlač PCB
k. ITO náhradné
l. OLED osvetlenie
m. vodivé perá
n. iné
Prečítajte si kompletnú správu:http://www.Reportlinker.com/p04447369-summary/view-Report.html

O Reportlinker
ReportLinker je zadanie-víťazný výskum trhu riešenie. Reportlinker vyhľadáva a organizuje najnovšie údaje výrobného odvetvia, takže získate všetky výskum trhu potrebujete - okamžite, na jednom mieste.

http://www.Reportlinker.com


__________________________
Kontaktovať Clare:Clare@Reportlinker.com
USA: (339)-368-6001
Medzinárodné: +1 339-368-6001


Dvojica:Striebrom nanovlákien a Graphene spojiť sily pre dotyková obrazovka Ďalšie:NANOWIRE "ATRAMENTY" ENABLE PAPIEROVÝCH VYTLAČITEĽNEJ ELEKTRONIKA