Spolupráca na tlačené elektroniky výskum a aplikácie

- Mar 15, 2017-

51.jpg

DuPont Electronics & Communications ( DuPont ) a Holst centrum oznámili tretie predĺženie ich úspešnej dlhodobej spolupráce, ktorý je zameraný na pokročilé materiály pre tlačený elektronický priemysel. Ako plnoprávny partner v programe Tlačené elektroniky, DuPont prispejú nové materiály a výskumné vzorky cielené smerom Holst aktívnymi projektmi v oblasti nositeľná elektronika, in-formy elektronika, spotrebnej elektroniky a zdravotnej starostlivosti.


"Sme potešení, že rozširujeme našu spoluprácu s Holst Centre , budú aj naďalej spolupracovať pri presadzovaní nový vývoj v tlačených elektronike," povedal Kerry Adams, tlačený manažér segmentu elektroniky na trhu, DuPont . "Okrem toho, postupujúce technológií, spolupráca nám poskytuje cenný vhľad do potrieb a požiadaviek ostatných partnerov Holst, vrátane koncových užívateľov a dodávateľov zariadení, umožňujúce otvorenú inováciu a urýchliť vývoj produktov a aplikácií."


V tejto ďalšej fáze sa bude klásť dôraz na spoluprácu na vývoji a testovaní kompletných doplnkové materiálne systémy a úspešne vytváranie pracovných demonštrantami a prototypy, s rozvojom komerčných produktov ako konečný cieľ. Najmä sa spolupráca zameria na tlačený obrazovkou a atramentových elektronickej atramenty a pasty, plochý a spracovanie roll-to-roll, a klasickej rúre, ako aj fotonických vytvrdzovania / spekaniu systémy.V priebehu života DuPont / Holst Centre spoluprácu, výsledky zahŕňali vývoj nových nano-Ag atramenty a pasty, čo vedie ku komercializáciu DuPont je najlepší vo svojej triede vodivé atramentové striebornou farbou, PE410, oznámil a vystupoval na LOPEC v Mníchove, v Nemecku, v apríli 2016. Najnovšie Holst predstavili svoj nositeľné elegantný dizajn košele v DuPont stánku na wearables Expo v Tokiu, Japonsko, od januára 18-20, 2017. Ďalšie úspechy zahŕňali úspešnú realizáciu DuPont atramenty a pasty, ktoré umožňujú výrobu inteligentných odevov, flexibilných senzorov a smart blistri balenia liekov, rovnako ako In-mold elektroniku a organické fotovoltaická (OPV) a Organic Light Emitting Diode (OLED) osvetlenie demá a prototypy.
"Spolupráca medzi DuPont a Holst stredisko aj naďalej riadiť vzrušujúce pokrok v tlačených elektronike," uviedol Jeroen van den Brand, riaditeľ programu "tlačený elektronika", Holst centrum . "Sme radi, že aj naďalej skúmať nové technológie a príležitosti po boku uznávaného lídra v odbore."


Holst Centre je nezávislá open-inovačné centrum D, ktorá sa vyvíja generické technológie pre bezdrôtové technológie senzora a flexibilné elektroniky, ktoré prispievajú k riešeniu globálnych spoločenských výziev v oblasti zdravotníctva, životný štýl, udržateľnosti a internet vecí R &. Kľúčovým rysom Holst strediska je jeho partnerský model s priemyslom a akademickou obcou okolo spoločných plánov a programov. Je tento druh kríženia, ktorý umožňuje Holst centrum naladiť svoju vedeckú stratégiu pre potreby priemyslu. Holst centrum bol zriadený v roku 2005 IMEC (Flámsko, Belgicko) a TNO (Holandsko) s podporou z holandského ministerstva pre hospodárske záležitosti a vládou Flámsku. Holst centrum má viac ako 200 zamestnancov zo zhruba 28 národností a záväzok z viac než 50 priemyselnými partnermi. Pre viac informácií o Holst stredisku nájdete www.holstcentre.com

DuPont Electronics & Communications je popredný inovátor a high-objem dodávateľom elektronických atramenty a pasty, ktorá ponúka širokú škálu tlačených elektronických materiálov komerčne dostupných dnes. Rastúce portfólio DuPont elektronického atramentu sa používa v mnohých aplikáciách, vrátane tvarovanie vodivé stopy, kondenzátor a rezistor prvky a dielektrika a zapuzdrenie vrstiev, ktoré sú kompatibilné s mnohými substrátu povrchov vrátane polymérov, skla a keramiky. Pre viac informácií navštívte http://www.advancedmaterials.dupont.com.

DuPont bol prináša špičkovú vedu a techniku na globálnom trhu vo forme inovačných výrobkov, materiálov a služieb už od roku 1802. Spoločnosť sa domnieva, že tým, že spolupracuje so zákazníkmi, vládami, mimovládnymi organizáciami a popredných mysliteľov môžeme pomôcť nájsť riešenie také globálne výzvy ako poskytujúce dostatok zdravých potravín pre ľudí na celom svete, zníženie závislosti na fosílnych palivách a ochrana života a životného prostredia. Ďalšie informácie o spoločnosti DuPont a jej záväzok k začleneniu inovácií nájdete na adrese http://www.dupont.com

Dvojica:Použitie atramentu s nanočasticami striebra ponúkne Schopnosť New tuhých a pružných Hybrid Circuitry Ďalšie:Tlačené Electronics Market Analysis podľa materiálu (Ink a substrátu), technológií (atramentový, plátno, hĺbkotlač, A Flexographic), By zariadenie (Display, fotovoltaické, osvetlenie, RFID a ďalšie), podľa krajov a segment Forecasts, 2014 - 2025