Cambrios k urýchleniu Silver nanodrát prijatie Globálne sa vznikom CAM Číne

- Mar 29, 2017 -

UNNYVALE, CA A Xiamen, Čína a Mníchov, Nemecko - (Marketwired - 27. marca 2017) - CAM Holdings, ktorá je materskou spoločnosťou Cambrios Advanced Materials Corporation, líder v oblasti strieborných nanodrát atramentov, oznamuje nastavenie dcérskej spoločnosti Xiamen, Čína, v snahe rozšíriť a urýchliť používanie striebra nanodrát technológie v konečných produktov. Priemysel veterán CC Hsiao bol najatý sa budovať a viesť tento tím. CAM Čína bude poskytovať starostlivú podporu všetkým zákazníkom používajúcim strieborných nanovlákien pre dotykové senzory, ako aj nových aplikácií, ako sú solárne články, OLED osvetlenie a inteligentných okien. CAM Čína bude tiež vyrábať strieborné nanodrát atramenty pre doplnenie produkcie so sídlom v USA Cambrios Advanced Materials Corp Tento druhý výrobný závod bude bližšie k zákazníkom v Ázii a bude poskytovať obchodné kontinuity v prípade nepredvídaných okolností prerušiť výrobu na existujúce výrobné miesta v Sunnyvale Kalifornia.

"So zriadením CAM Číny pod vedením CC Hsiao, sme nielen naďalej poskytovať striebra najvyššej kvality nanodrát atramenty pre našich zákazníkov, ale tiež vytvoriť podporný tím blízkosti k našim zákazníkom v Ázii, aby urýchlila prijatie strieborného nanodrát technológie, "povedal Michael Chiang, predseda CAM Holdings.

"Sme potešení, že majú sesterskú organizáciu je nastavenie v Číne. CAM Čína tím doplní naše aktivity v Sunnyvale poskytnutím odborného poradenstva a podporu pre našich zákazníkov a urýchliť kvalifikáciu a využívanie ClearOhm® atramentov a filmy vo svojich výrobkoch, "povedal John LeMoncheck, prezident a generálny riaditeľ Cambrios Advanced Materials Corp

"Som potešený, pripojiť Cambrios, líder v oblasti striebornom nanodrát technológií," povedal CC Hsiao. "Založili sme skúsený tím v Číne poskytovať podporu najvyššiu zárez pre našich zákazníkov a pomôcť im ísť do výroby s produktmi, ako sú flexibilné displeje a solárnych článkov s využitím ClearOhm materiálov."

Cambrios vedúci tím, vrátane CC Hsiao bude v Mníchove, Nemecko, aby sa zúčastnili LOPEC kde John LeMoncheck bude dodávať otváracia plenárne prejav na marec 28. v 9:30 a Rahul Gupta bude predsedať Touch a haptické zasadnutí 29. marca th na štrnásť hodín. Stretnúť sa s tímom Cambrios v Mníchove kontaktujte

O CAM Holdings, Cambrios pokročilých materiálov a CAM Číne

CAM Holdings prostredníctvom svojich dcérskych Cambrios pokročilých materiálov v Sunnyvale v Kalifornii a CAM Číny v Xiamen, Čína, viesť priemyslu v poskytovaní inovatívnych riešení s využitím nanotechnológie. Jeho prielom strieborné nanodrát báze transparentné vodiče zjednodušiť výrobu elektroniky a zvýšiť cenu konečného produktu a výkon pre elektronické zariadenia. Produkt spoločnosti ClearOhm ® je transparentný vodič s podstatne vyššou optickou a elektrickú výkon ako tradičné materiály a metódy. Aplikácie ClearOhm materiál sú dotykové obrazovky, tienenie proti EMI, Epapír, OLED osvetlenie a tenkovrstvové fotovoltaiky.


Dvojica:Catalytic Sklo robí Metal Recyklácia Easy Ďalšie:Študenti prezentovať ich vedecké zručnosti